Boston Whaler

Vse o gliserjih, cruiserjih in jahtah ter plovba z njimi

Moderatorji: moderator2, cibro, moderator

Uporabniški avatar
goahead
Admiral
Prispevkov: 1488
Pridružen: Če Apr 08, 2010 22:53

OdgovorNapisal/-a goahead » Sr Sep 30, 2015 12:45

Ne vem sicer zakaj si se vpičil v ta BW, vendar v ITA lahko kupiš tudi kaj boljšega in večjega brez motorja. Samo poiskati je potrebno. Imaš en kup pilotin, ki bi s tvojim motorjem špilale super. Drugače pa lahko zamenjaš motor z mojim in bova oba srečna :o
indal
Višji vodnik
Prispevkov: 18
Pridružen: Če Jun 26, 2014 17:39

OdgovorNapisal/-a indal » Sr Sep 30, 2015 12:55

@kocka
Motor je letnik 2006

@goahead
Pač BW je nek sinonim za kvaliteto. In so resnično kvalitetni čolni. No vzel bi še kak Carolina Skiff :)

No povej kaj je v italiji alternativa takim modelom BW in da mu po kvaliteti gradnje, plovnosti in stabilnosti vsaj malo seže do kolen?
Uporabniški avatar
kocka
Admiral
Prispevkov: 4832
Pridružen: Sr Okt 10, 2007 20:03
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a kocka » Sr Sep 30, 2015 13:19

Jaz sem te opozoril za ta čoln, da ima znižano krmno steno, ti pa imaš motor 100% z dolgo nogo. Torej ti ta ne pride v poštev ostali boston-čki pa pridejo v poštev. Saj imaš še kar nekaj Bostonov pri sosedih. Carolina je bolj "marostarski" čoln.
Uporabniški avatar
goahead
Admiral
Prispevkov: 1488
Pridružen: Če Apr 08, 2010 22:53

OdgovorNapisal/-a goahead » Sr Sep 30, 2015 14:21

Ranieri, saver

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov