Ne vem sicer zakaj si se vpičil v ta BW, vendar v ITA lahko kupiš tudi kaj boljšega in večjega brez motorja. Samo poiskati je potrebno. Imaš en kup pilotin, ki bi s tvojim motorjem špilale super. Drugače pa lahko zamenjaš motor z mojim in bova oba srečna
Jaz sem te opozoril za ta čoln, da ima znižano krmno steno, ti pa imaš motor 100% z dolgo nogo. Torej ti ta ne pride v poštev ostali boston-čki pa pridejo v poštev. Saj imaš še kar nekaj Bostonov pri sosedih. Carolina je bolj "marostarski" čoln.