Razumem, ampak novo je novo! In če bi ga že kupil, pa bi ga guncal kar nekaj časa, mislim.
Ampak poglej za tisto kar jaz iščem(dolga noga,volansko upravljanje), ne najdem nič pametnega, razen starejše motorje 10+ let, ki pa me res ne vlečejo ne glede na več konjev.
l.p
Sandi
Ne vem če si prebral tale post ki govoti o 25 KM motorju in podobnem čolnu:
Tako jaz razmišljam glede na povedano in izkušnje s tiste dalmatinke, s katero smo prevozili kar nekaj milj okoli Kornatov in okoliških otokov. Ker hitrost je bila na tretjini gasa samo za kak vozel ali dva manjša kot pri polnem gasu, enostavno se je krma vkopala kljub spojlerjom, bilo je pa premalo moči za polizpodriven način vožnje. In glede na tvoje namene uporabe bi jaz osebno vzel 10km, max 15, če dobiš ugodno in ohranjeno.
Govori o motorju 25 Km.