blze napisal/-a:Pozdravljeni.
Lih ko smo pri tej temiJaz sem letos pozabil napolniti rezervar do konca. Je nekje na polovici. Kaj mi je za narediti pred vžigam? Napolnim najprej rezervar do konca? Imam nameščen filter vode-ki pa je un klasičen ki se navije in ni prozoren. Zgleda kot filter olja...
Mah na bencincu ni take panike... Najprej pokuri star bencin do konca, potem napolni svežega, menjaj filer patrono in zagotovo si na miru... V bencinu ne bo alg, problem so diesel rezervoarji...
