Aditivi za gorivo

Vse o gliserjih, cruiserjih in jahtah ter plovba z njimi

Moderatorji: moderator2, cibro, moderator

Uporabniški avatar
admin
Site Admin
Prispevkov: 8827
Pridružen: Sr Nov 22, 2006 21:34
Kraj: Ljubljana-Punat
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a admin » To Feb 28, 2012 18:45

blze napisal/-a:Pozdravljeni.

Lih ko smo pri tej temi :wink: Jaz sem letos pozabil napolniti rezervar do konca. Je nekje na polovici. Kaj mi je za narediti pred vžigam? Napolnim najprej rezervar do konca? Imam nameščen filter vode-ki pa je un klasičen ki se navije in ni prozoren. Zgleda kot filter olja...


Mah na bencincu ni take panike... Najprej pokuri star bencin do konca, potem napolni svežega, menjaj filer patrono in zagotovo si na miru... V bencinu ne bo alg, problem so diesel rezervoarji...

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov