Borut napisal/-a:potem kabina,no sedaj bi že bilo fajn,če bi bil wc in "mala" kuhinja!
vseeno hvala za info!
Tega se drži! Garancija uspeha.
Kabina, WC, pa malo kuhinje.
Nujne stvari za nestresno poležavanje , uživanje, kopanje, ribolov, ker si neodvisen. Ne moreš natepavat neko suho in hladno hrano več dni. Ne bom se vozil z vode na en futer, ker sem lačen, ko je na vodi najlepše.
Če boš že ti kompenziral pomanjkljivosti, jih ne bodo tvoji bljižnji. Žena , otroci in jih boš težko spravil na barko. Parkrat še, potem pa zmeraj manj. Taka opremljenost se začne pa pri šestih metrih. Z dolžino dobiš tudi širino.
Eno z drugim , bi rekel.
Veliko sreče pri odločitvi ti želim.
lp
.
