lpg
mnenje FW
Moderatorji: moderator2, cibro, moderator
-
Bouges Nina
- Admiral
- Prispevkov: 869
- Pridružen: Po Jun 21, 2010 21:53
-
Bouges Nina
- Admiral
- Prispevkov: 869
- Pridružen: Po Jun 21, 2010 21:53
No, sporočamo veselo novico: od srede dalje, tale: http://www.avto.net/mornar2003/view/ad.asp?ID=117393, ne bo več naprodaj!!!!!!!

-
Bouges Nina
- Admiral
- Prispevkov: 869
- Pridružen: Po Jun 21, 2010 21:53
Bouges Nina napisal/-a:No, sporočamo veselo novico: od srede dalje, tale: http://www.avto.net/mornar2003/view/ad.asp?ID=117393, ne bo več naprodaj!!!!!!!![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
tale: http://www.avto.net/mornar2003/view/media.asp?ID=117393
-
Bouges Nina
- Admiral
- Prispevkov: 869
- Pridružen: Po Jun 21, 2010 21:53
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov

