najem plovila

Vse o gliserjih, cruiserjih in jahtah ter plovba z njimi

Moderatorji: moderator2, cibro, moderator

kiim
Poddesetnik
Prispevkov: 3
Pridružen: Ne Jun 01, 2008 10:37

najem plovila

OdgovorNapisal/-a kiim » Sr Jun 11, 2008 17:19

lep pozdrav vsem s foruma,jaz sem nov na forumu. mene zanima ker nimam nobenih izkušnj z najemom plovila oziroma gliserja lepo prosim če mi gdo pove kaj v zvezi najema čarterja jaz z družinu sem se letos odločil da vzamem v najem gliser kiim power open 30, gliser ima 9.40m in 2x 180 km.mercruser coumins disel. plovba po jadranskih otokih.

hvala vsem unaprej za vaše odgovore.

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov