Pozdravljeni,
A je že kdo slišal za čoln C.N.S.p.a. - BAIA? Čoln je italijanski dolžine 4,60m?
Rabil bi šipo
Čoln C.N.S.p.a. -BAIA
Moderatorji: moderator2, cibro, moderator
Verjetno misliš tole: http://www.baiayacht.it/it/
Po moje bo ceneje, če ti šipo naredi plastičar v Sloveniji.
Poskusi tu: http://www.acrytech.si in tu: http://www.krili.si
Po moje bo ceneje, če ti šipo naredi plastičar v Sloveniji.
Poskusi tu: http://www.acrytech.si in tu: http://www.krili.si
A si prepričan, da ni? Saj izdelujejo tudi open čolne... mogoče so leta 90 delali 4,6 metrske.
Kakorkoli bo najbrž ceneje narest šipo pri nas, ker za tako stare čolne je verjetno tudi proizvajalec nima več na zalogi in jo bo dal narest bližnjemu plastičarju, prevoz iz juga Italije pa tudi ne bo poceni.
Kakorkoli bo najbrž ceneje narest šipo pri nas, ker za tako stare čolne je verjetno tudi proizvajalec nima več na zalogi in jo bo dal narest bližnjemu plastičarju, prevoz iz juga Italije pa tudi ne bo poceni.
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 8 gostov

