Čoln C.N.S.p.a. -BAIA

Vse o gliserjih, cruiserjih in jahtah ter plovba z njimi

Moderatorji: moderator2, cibro, moderator

Uporabniški avatar
customs
Kapitan bojne ladje
Prispevkov: 128
Pridružen: Ne Avg 07, 2011 21:50
Kraj: Maribor-Sukošan
Kontakt:

Čoln C.N.S.p.a. -BAIA

OdgovorNapisal/-a customs » So Okt 04, 2014 23:48

Pozdravljeni,
A je že kdo slišal za čoln C.N.S.p.a. - BAIA? Čoln je italijanski dolžine 4,60m?
Rabil bi šipo
Uporabniški avatar
H2O
Admiral
Prispevkov: 7536
Pridružen: Po Apr 02, 2007 09:52

OdgovorNapisal/-a H2O » Ne Okt 05, 2014 08:27

Verjetno misliš tole: http://www.baiayacht.it/it/

Po moje bo ceneje, če ti šipo naredi plastičar v Sloveniji.

Poskusi tu: http://www.acrytech.si in tu: http://www.krili.si
Uporabniški avatar
customs
Kapitan bojne ladje
Prispevkov: 128
Pridružen: Ne Avg 07, 2011 21:50
Kraj: Maribor-Sukošan
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a customs » Ne Okt 05, 2014 08:40

Ne ne ni to ker moj čoln je 4.60m. :) pa letnik 90
Uporabniški avatar
H2O
Admiral
Prispevkov: 7536
Pridružen: Po Apr 02, 2007 09:52

OdgovorNapisal/-a H2O » Ne Okt 05, 2014 08:51

A si prepričan, da ni? Saj izdelujejo tudi open čolne... mogoče so leta 90 delali 4,6 metrske.

Kakorkoli bo najbrž ceneje narest šipo pri nas, ker za tako stare čolne je verjetno tudi proizvajalec nima več na zalogi in jo bo dal narest bližnjemu plastičarju, prevoz iz juga Italije pa tudi ne bo poceni.
Uporabniški avatar
customs
Kapitan bojne ladje
Prispevkov: 128
Pridružen: Ne Avg 07, 2011 21:50
Kraj: Maribor-Sukošan
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a customs » Ne Okt 05, 2014 16:00

Sem našel tablico na čolnu. Znamka je Fiart vendar pa ne vem modela. Šipo bi rad imel takšno kot jo ima Fletcher 15GTO
Uporabniški avatar
customs
Kapitan bojne ladje
Prispevkov: 128
Pridružen: Ne Avg 07, 2011 21:50
Kraj: Maribor-Sukošan
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a customs » Ne Okt 05, 2014 16:17

Slika

Evo to čudo tehnike! Malo je grd ampak spomladi bo kot nov! :D
weta
Admiral
Prispevkov: 1201
Pridružen: Po Nov 05, 2007 13:05

OdgovorNapisal/-a weta » To Okt 07, 2014 08:48

tisto palubno ograjo od titanika zamenjaj...ta je videti grozna.
Uporabniški avatar
customs
Kapitan bojne ladje
Prispevkov: 128
Pridružen: Ne Avg 07, 2011 21:50
Kraj: Maribor-Sukošan
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a customs » To Okt 07, 2014 08:59

Je že ni več ker je bila res grozna! Pride nova nižja in lepša! :) Pa šipa nova speljana skor do konc čolna pa spredaj na šipi vratica da lahko stopiš normalno narej da ne plaziš čez šipo.

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 8 gostov