terminal boat freeboard 18

Vse o gliserjih, cruiserjih in jahtah ter plovba z njimi

Moderatorji: moderator2, cibro, moderator

turbo
Naddesetnik
Prispevkov: 8
Pridružen: To Mar 26, 2013 08:35

terminal boat freeboard 18

OdgovorNapisal/-a turbo » So Nov 01, 2014 15:28

razmišljam o nakupu navedenega plovila. zanimajo me vaša mnenja, izkušnje....(do sedaj uporabljal gumenjaka 4,5m)
Uporabniški avatar
Marjan Tomki
Admiral
Prispevkov: 6231
Pridružen: Sr Nov 03, 2010 21:30
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a Marjan Tomki » Po Nov 03, 2014 18:00

Verjetno si to že vedel, ampak vseeno - test tega čolna je bil v reviji Navtika kapital.
Slika
Slika
Correct me if I am wrong, please.

Če bi se dalo upravljati starejše prispevke, bi bila kazala ažurnejša, v mnoge članke vrnjene slike, popravki vnešeni v izvirne članke in s tem vsebina pravilnejša in preglednejša...
turbo
Naddesetnik
Prispevkov: 8
Pridružen: To Mar 26, 2013 08:35

terminal boat 18

OdgovorNapisal/-a turbo » Pe Nov 21, 2014 14:51

hvala. ta test sem videl in prebral :D
samo me zanima če ima kdo praktične izkušnje z tem plovilom....
Jaxx
Naddesetnik
Prispevkov: 7
Pridružen: So Mar 25, 2017 13:41

Terminal boat freeboard 18

OdgovorNapisal/-a Jaxx » So Mar 25, 2017 19:48

Pozdravljeni, imam enako vprašanje kot turbo. Ima kdo kakršne koli izkušnje s Terminalom 18? Trenutno imam gumenjaka Marshall 4,50 m, Yamaha 25/40, 2T in bi ga zamenjal za Terminala 18 s Suzuki motorjem 70 HP, 4T. Čoln sem si ogledal in je solidno ohranjen, vsa oprema, oboje letnik 2005. Koliko bi bil tak čoln vreden oziroma kakšna je npr. dobra cena zanj? Po netu sem namreč že precej presurfal pa nekako nisem našel veliko referenčnih modelov... Vsak odgovor je dobrodošel in mi bo v veliko pomoč!
moro12345
Admiral
Prispevkov: 925
Pridružen: Ne Jul 08, 2012 17:22
Kraj: Ankaran

OdgovorNapisal/-a moro12345 » Po Mar 27, 2017 14:31

kupi si rajsi barko z kabino do 5.50 ali 5.70 in nebo ti zal...ker kakor bos obrnil...cez 3 leta bos spet iskal novo plovilo in takrat cabin....in to sem 1000000% siguren :)
Jaxx
Naddesetnik
Prispevkov: 7
Pridružen: So Mar 25, 2017 13:41

OdgovorNapisal/-a Jaxx » Po Mar 27, 2017 15:27

Dvomim, iščem bolj dnevni čoln s katerim bi delali morda malo daljše družinske izlete pa kdaj lovili ribe. Čolni s kabinami me niso nikoli zanimali. Lahko pa da se to spremeni v roku 2-3 let kot praviš. :lol: Ker pa čoln ne bo pretirano v uporabi, cca 1-2 meseca, tudi ne bi rad pretirano zapravljal, zato me zanima kakšna je po vašem mnenju primerna cena...
moro12345
Admiral
Prispevkov: 925
Pridružen: Ne Jul 08, 2012 17:22
Kraj: Ankaran

OdgovorNapisal/-a moro12345 » Po Mar 27, 2017 15:50

Jaxx napisal/-a:Dvomim, iščem bolj dnevni čoln s katerim bi delali morda malo daljše družinske izlete pa kdaj lovili ribe. Čolni s kabinami me niso nikoli zanimali. Lahko pa da se to spremeni v roku 2-3 let kot praviš. :lol: Ker pa čoln ne bo pretirano v uporabi, cca 1-2 meseca, tudi ne bi rad pretirano zapravljal, zato me zanima kakšna je po vašem mnenju primerna cena...


Pa prav za druzinske izlete je dober cabin...ker lahko lezi en not in en zgoraj na palubi....pa se kakor pravis ti...druzinski izlet...te ujame dez kaj boste vsi mokri?

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 8 gostov