Skladiščenje čolna čez zimo

Vse o gliserjih, cruiserjih in jahtah ter plovba z njimi

Moderatorji: moderator2, cibro, moderator

Uporabniški avatar
Urke85
Kapitan fregate
Prispevkov: 108
Pridružen: So Okt 11, 2008 23:00
Kraj: Ljubljana

Skladiščenje čolna čez zimo

OdgovorNapisal/-a Urke85 » To Okt 14, 2008 15:57

Zivjo
Imam gumenjaka na prikolici 7m dolžine in 250 širine(na prikolici) in se zanimam za skladiščenje čez zimo.Mogoče kakšno ogrevano skladišče ali večji prostor.
Če se da v okolici Ljubljane, vse informacije dobrodošle. :D
polanc
Admiral
Prispevkov: 9475
Pridružen: Če Dec 04, 2008 21:00
Kraj: sevnica

OdgovorNapisal/-a polanc » Če Dec 11, 2008 22:34

Pozdravljeni
Čoln lahko pripeljete k meni v Sevnico,če med tem časom že niste našli kaj primernejšega.tel:041 554 028
LP Iztok
Uporabniški avatar
Urke85
Kapitan fregate
Prispevkov: 108
Pridružen: So Okt 11, 2008 23:00
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a Urke85 » Sr Dec 17, 2008 20:30

Iztok najlepsa hvala, vendar smo čoln ze odpeljali na zimovanje ob hrvaski obali. Sigurno si pa zapisem tel. za naslednjo sezono:)
lp
rok
mažko
Kapitan
Prispevkov: 195
Pridružen: Po Sep 15, 2008 22:30

OdgovorNapisal/-a mažko » Po Jan 12, 2009 23:38

Pozdravljen Iztok
Me zanima, kako dolg čoln lahko skladiščiš, pa če sprejemaš rezervacije za naslednjo zimo. Mogoče se me boš spomnil, pred leti si mi zelo lepo uredil Riota fishermana.
Lp,T
polanc
Admiral
Prispevkov: 9475
Pridružen: Če Dec 04, 2008 21:00
Kraj: sevnica

OdgovorNapisal/-a polanc » To Jan 13, 2009 18:08

Pozdravljen Mažko in seveda vsi ostali.
Zate se bo mesto našlo .Bolj kot z dolžino sem omejen z višino,ki je 270 cm cca.6 metrov Sachs je komaj šel noter,ker se mu ne da podreti lok.Pridi kaj dol v naše konce...
LP Iztok
mažko
Kapitan
Prispevkov: 195
Pridružen: Po Sep 15, 2008 22:30

OdgovorNapisal/-a mažko » To Jan 13, 2009 20:03

Živ! Mislim, da zna bit 270 cm kar huda kriza, ker stoji na Ellebi pikoli,
ki ima malo višje težišče, rollbar pa tudi ni poklopen. Pridem k tebi takoj,
ko bom imel kaj časa.
Lp,T
nuvolari
Viceadmiral
Prispevkov: 400
Pridružen: Sr Jan 30, 2008 06:36
Kraj: bled

OdgovorNapisal/-a nuvolari » Sr Jan 14, 2009 18:26

no če ne boš najdel kaj drugega, se lahko tudi pri meni kaj placa najde..ob gospodarskem poslopju je podalšana streha ..in tudi višina (4m) ni problem..je pa na bledu..
Veritas et Aequitas
mažko
Kapitan
Prispevkov: 195
Pridružen: Po Sep 15, 2008 22:30

OdgovorNapisal/-a mažko » Če Jan 15, 2009 20:38

nuvolari, hvala lepa za ponudbo, sam mislim, da mi je Bled malo
predaleč, glede na to, da moram čoln videti vsaj enkrat na teden,
časovno pa sem zelo omejen.
Lp,T
soncius
Kapitan bojne ladje
Prispevkov: 134
Pridružen: Če Apr 05, 2007 11:09

OdgovorNapisal/-a soncius » Pe Jan 16, 2009 10:34

Zdravo!
Predvidevam da je kar nekaj članov ki se zanimajo oz. bi potrebovali zimovanje za svoja plovila. Zato predlagam da bi naredili seznam z vsemi možnimi lokacijamai (npr.kraj kjer se nahaja, neko max velikost plovila ki se ga lahko skladišči ter kontake). Če Admin.smatraš da bi bilo to preveč komercialno pa pač umikam predlog!

Lep dan vsem!
zlatko83
Admiral
Prispevkov: 1644
Pridružen: Ne Maj 20, 2007 10:26

OdgovorNapisal/-a zlatko83 » Pe Apr 17, 2009 11:14

Prosil bi če ima kdo naslov oz. tel št. depoja za čuvanje plovil v Peroju. Je že bilo govora o tem, fojki je obljubil, a se že dolgo časa ni oglasil na forumu. Lahko tudi kakšen drug, v okolici Pulja. Lahko tudi na ZS.
Uporabniški avatar
gregor.n
Admiral
Prispevkov: 4409
Pridružen: Pe Apr 04, 2008 10:26
Kraj: Zanzibar
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a gregor.n » Pe Apr 17, 2009 12:16

Med Pulo in Fažano ob cesti (pri odcepu za Puntiželo) je depo, kjer imamo mi že vrsto let kamp prikolico, nekaj časa sem imel tam tudi gliser, gospod je zelo fajn dečko, Mauricio Rocce +385981801970.
lpg
https://medisken.si
zlatko83
Admiral
Prispevkov: 1644
Pridružen: Ne Maj 20, 2007 10:26

OdgovorNapisal/-a zlatko83 » Pe Apr 17, 2009 12:24

gregor.n napisal/-a:Med Pulo in Fažano ob cesti (pri odcepu za Puntiželo) je depo, kjer imamo mi že vrsto let kamp prikolico, nekaj časa sem imel tam tudi gliser, gospod je zelo fajn dečko, Mauricio Rocce +385981801970.
lpg

Hvala
polanc
Admiral
Prispevkov: 9475
Pridružen: Če Dec 04, 2008 21:00
Kraj: sevnica

OdgovorNapisal/-a polanc » Pe Apr 17, 2009 22:47

Za čolne nekje do 6 m se pri meni še najde zaprt pokrit prostor v Sevnici..
LP Iztok
Uporabniški avatar
bolid
Admiral
Prispevkov: 2659
Pridružen: Če Maj 29, 2008 18:56
Kraj: Novo mesto
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a bolid » Pe Apr 17, 2009 22:56

polanc napisal/-a:Za čolne nekje do 6 m se pri meni še najde zaprt pokrit prostor v Sevnici..
LP Iztok


Kakšna pa je cena :?:
Ure dnevi leta tečejo....

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov