Pozdravljeni.
Sosed na morju ima težavo z optimaxom 90. Motor je izgubil precej moči in tudi dobil drugačen zvok.
Danes zjutraj sem se lotil zadeve; najprej čekiral sveče, vse lepe temno rjave do črne. Potem smo ob odprti haubi zalaufali. Ropot da te zvije. Sem potem na roke obračal vztrajnik in dobil občutek da ruži iz kompresorja. Sem snel dol jermen in po vrtenju kompresorja je problem res tam.
Vprašanji sta:
- kako se kompresor sname dol oz. ali so pri tej zadevi kakšne posebnosti?
- ali je potrebno potem ko ga daješ nazaj gor "ujet" kakšen kot gredi kompresorja proti glavni gredi
LP
Mercury optimax 90 problem
Moderatorji: moderator2, cibro, moderator
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gosti

