Prince 475 open
Moderatorji: moderator2, cibro, moderator
Prince 475 open
Pozdravljeni. Ima morda kdo kaj informacij, oziroma izkušenj, kako se Prince 475 open (http://www.as-boats.si/si/plovila/princ ... _475_open/) obnese na morski vodi, kadar ni ravno bonaca? Nikjer ni zaslediti nič o tem modelu
. Čoln nameravava uporabljati za dnevne izlete in ribolov. Malo naju skrbi dolžina.. Vsak komentar bo dragocen in hvala.
- Nikola T.
- Admiral
- Prispevkov: 5414
- Pridružen: Ne Nov 29, 2009 21:12
- Kraj: Lj.-Trzin-Izola-Devin
- Kontakt:
Lušna zadeva in se bo dalo loviti vse, ampak predvsem sam. Dva ribiča na čolnu pa bo že gneča.
- za panulo na živo vabo je v toliko premajhen, da nimaš prostora za živo vabo.
- za vertikal jigging za silo za enega ribiča.
- za slow pitch jigging, inchiku, kabura OK
- za na grung, sabiki... OK, ampak, če bosta dva bo na tesno pa tudi palice bo teško kam odlagat.
Drugače pa zelo zanimiv in lep čolniček. Osebno bi raje imel malo daljšo vodno linijo, vsekakor pa bi dal gor 60-70hp motor.
- za panulo na živo vabo je v toliko premajhen, da nimaš prostora za živo vabo.
- za vertikal jigging za silo za enega ribiča.
- za slow pitch jigging, inchiku, kabura OK
- za na grung, sabiki... OK, ampak, če bosta dva bo na tesno pa tudi palice bo teško kam odlagat.
Drugače pa zelo zanimiv in lep čolniček. Osebno bi raje imel malo daljšo vodno linijo, vsekakor pa bi dal gor 60-70hp motor.
-
NOVI FOSIL
- Admiral
- Prispevkov: 2555
- Pridružen: To Jan 05, 2016 20:50
- Kraj: LJ-CRES
- Kontakt:
Nikola T. napisal/-a:Lušna zadeva in se bo dalo loviti vse, ampak predvsem sam. Dva ribiča na čolnu pa bo že gneča.
- za panulo na živo vabo je v toliko premajhen, da nimaš prostora za živo vabo.
- za vertikal jigging za silo za enega ribiča.
- za slow pitch jigging, inchiku, kabura OK
- za na grung, sabiki... OK, ampak, če bosta dva bo na tesno pa tudi palice bo teško kam odlagat.
Drugače pa zelo zanimiv in lep čolniček. Osebno bi raje imel malo daljšo vodno linijo, vsekakor pa bi dal gor 60-70hp motor.
Pogozdovanje ali flancanje
-
NOVI FOSIL
- Admiral
- Prispevkov: 2555
- Pridružen: To Jan 05, 2016 20:50
- Kraj: LJ-CRES
- Kontakt:
Re: Prince 475 open
Fišerman napisal/-a:Pozdravljeni. Ima morda kdo kaj informacij, oziroma izkušenj, kako se Prince 475 open (http://www.as-boats.si/si/plovila/princ ... _475_open/) obnese na morski vodi, kadar ni ravno bonaca? Nikjer ni zaslediti nič o tem modelu. Čoln nameravava uporabljati za dnevne izlete in ribolov. Malo naju skrbi dolžina.. Vsak komentar bo dragocen in hvala.
Zelo lep čoln.
Za kar si navedel bo zadostoval. Toliko oseb kot je registriran bo lahko lovilo.
Res pa da ne bo za lovit tune, čeprav bi to tudi teoretično lahko.
Motor priporočam Yamaha 40/70. Poceni in najbolj kvaliteten v svojem razredu.
Nikola T. napisal/-a:Lušna zadeva in se bo dalo loviti vse, ampak predvsem sam. Dva ribiča na čolnu pa bo že gneča.
- za panulo na živo vabo je v toliko premajhen, da nimaš prostora za živo vabo.
- za vertikal jigging za silo za enega ribiča.
- za slow pitch jigging, inchiku, kabura OK
- za na grung, sabiki... OK, ampak, če bosta dva bo na tesno pa tudi palice bo teško kam odlagat.
Drugače pa zelo zanimiv in lep čolniček. Osebno bi raje imel malo daljšo vodno linijo, vsekakor pa bi dal gor 60-70hp motor.
Malo ste razvajeni z vašimi barkačami ali imate vsi 150 kil?
Dva ribiča ne bo nič gneča.
-
NOVI FOSIL
- Admiral
- Prispevkov: 2555
- Pridružen: To Jan 05, 2016 20:50
- Kraj: LJ-CRES
- Kontakt:
-
NOVI FOSIL
- Admiral
- Prispevkov: 2555
- Pridružen: To Jan 05, 2016 20:50
- Kraj: LJ-CRES
- Kontakt:
Ne, nisem mislil tako. Nisem mislil provocirat. Hotel sem povedat da je dovolj za normalno počitniško rabo. Seveda za lovit vertical jigging na sikah ni primeren.
Sem pet let lovil z gumenjakom 2,4 m, tudi v dveh. Se da če človek ni razvajen. Vertical se ne da ker moraš stat, panula pa ni problematična. Za en 50 litrski sod se zmerom najde prostor.
Resnica pa je da ko greva s kolegom z njegovim 19' Bostonom je popolnoma druga pesem.
Sem pet let lovil z gumenjakom 2,4 m, tudi v dveh. Se da če človek ni razvajen. Vertical se ne da ker moraš stat, panula pa ni problematična. Za en 50 litrski sod se zmerom najde prostor.
Resnica pa je da ko greva s kolegom z njegovim 19' Bostonom je popolnoma druga pesem.
-
Daki
Blisk, se čisto strinjam s tabo. Mi smo novembra na tekmi sipijada lovili trije, vsak na dve palici (je bilo izrecno dovoljeno) in to na 5 metrski pasari. Ni več komot, ampak če malo znaš in si malo organiziran pa kar gre.
Kar se pa bazena tiče, imajo pa eni tudi samo za to prilagojen hobuk zadaj pri motorju. Ni dobro preveč komlicirati.
Kar se pa bazena tiče, imajo pa eni tudi samo za to prilagojen hobuk zadaj pri motorju. Ni dobro preveč komlicirati.
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 8 gostov
