Pozdravljeni,
če ima kdo izkušnje s tem plovilom me zanima ali je Volvo Penta 3.0 dovolj zmogljiv za ta čoln? Omenjeni motor vgrajujejo tudi v Stingraye 180, s tem da je krajši za 0,4 m in dobrih 200 kg lažji.
http://www.mornar.net/view/ad.asp?ID=204585
hvala za odgovore.
Stingray 195lx
Moderatorji: moderator2, cibro, moderator
Glede na velikost čolna bi lahko rekel, da je zmogljivost nekje na meji.
Je pa marsikaj odvisno tudi od prenosa v peti, velikosti elise, števila potnikov, namena uporabe, zahtevnosti lastnika...
Ima pa navedenih zelo malo ur motorja, glede na starost in slike iz Subito Italia, tako da bo potrebno pri eventualnem nakupu biti zelo pozoren
Je pa marsikaj odvisno tudi od prenosa v peti, velikosti elise, števila potnikov, namena uporabe, zahtevnosti lastnika...
Ima pa navedenih zelo malo ur motorja, glede na starost in slike iz Subito Italia, tako da bo potrebno pri eventualnem nakupu biti zelo pozoren
Prijatelje bolj cenim po tem, koliko preplujejo in ne po tem, kako veliko barko imajo!
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov
