Pozdravljeni,
Tudi jaz bom moral zrast v dolžino, pa se zanimam za tega Saverja 690 in me zanima, če ga mogoče kdo pozna.(lastnik je iz okolice Brežic)
Pri nas jih je sicer malo. V nedeljo ga grem pogledat kakšno je stanje.
http://www.mornar.net/view/media.asp?ID=204231
Saver 690
Moderatorji: moderator2, cibro, moderator
moj bratranec ga je imel. prvo stvar ki bos opazil je da bos moral kupit flapiče (+1000 euro)...ker če ste samo v dvoje ok..če vas gre 6 je problem.
barka nasplosno je res udobna. na srednje valove mehka...pri vecjih pa ze malo trpi in tolče in je treba vozit pocasi....
sam ta cena na oglasu je res malo pretirana....še letnik 2004...ne vem.
tu čez v italijo dobis letnik 2010 z 200ko za to ceno....al pa najboljše pa je da si nabaviš samo trup in pol motor kupiš posebej....vidi ti kolko ti je lažje.
barka nasplosno je res udobna. na srednje valove mehka...pri vecjih pa ze malo trpi in tolče in je treba vozit pocasi....
sam ta cena na oglasu je res malo pretirana....še letnik 2004...ne vem.
tu čez v italijo dobis letnik 2010 z 200ko za to ceno....al pa najboljše pa je da si nabaviš samo trup in pol motor kupiš posebej....vidi ti kolko ti je lažje.
Ja sem gledal tudi v Italiji, sem šel pogledat nekaj tudi v Italijo(Venezia, Ancona). Nekaj se dogovarjam tudi z enim iz Ancone(se pogajamo okrog cene, barka pa je ok)
Ma glede cen je tako, najprej moram zadevo videt, nato se pogovarjava o ceni.
Ma kje si vidu ti 2010 letnik saver za 20.000 eur, če veš mi povej, da ga grem pogledat.
Ma glede cen je tako, najprej moram zadevo videt, nato se pogovarjava o ceni.
Ma kje si vidu ti 2010 letnik saver za 20.000 eur, če veš mi povej, da ga grem pogledat.
-
darkojakob
- Kontraadmiral
- Prispevkov: 279
- Pridružen: Pe Maj 16, 2014 13:22
Tudi jaz gledam Saverje...vendar 650...glede na ceno in kvaliteto nekako dobiš največ...seveda, če imaš rad tak tip čolna...jaz ne bi mogel voziti v kabini....se mi zdi, kot da si v avtu
...je pa definitivno boljši nakup pri naših sosedih...niso vsi "šalajbajzeri" nekateri res znajo ohranjati čolne na nivoju...
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 8 gostov
