Saver 690

Vse o gliserjih, cruiserjih in jahtah ter plovba z njimi

Moderatorji: moderator2, cibro, moderator

mito75
Poročnik korvete
Prispevkov: 52
Pridružen: To Dec 25, 2007 14:47
Kraj: NOVA GORICA

Saver 690

OdgovorNapisal/-a mito75 » Sr Jun 08, 2016 11:24

Pozdravljeni,

Tudi jaz bom moral zrast v dolžino, pa se zanimam za tega Saverja 690 in me zanima, če ga mogoče kdo pozna.(lastnik je iz okolice Brežic)

Pri nas jih je sicer malo. V nedeljo ga grem pogledat kakšno je stanje.

http://www.mornar.net/view/media.asp?ID=204231
moro12345
Admiral
Prispevkov: 925
Pridružen: Ne Jul 08, 2012 17:22
Kraj: Ankaran

OdgovorNapisal/-a moro12345 » Če Jun 09, 2016 22:03

moj bratranec ga je imel. prvo stvar ki bos opazil je da bos moral kupit flapiče (+1000 euro)...ker če ste samo v dvoje ok..če vas gre 6 je problem.

barka nasplosno je res udobna. na srednje valove mehka...pri vecjih pa ze malo trpi in tolče in je treba vozit pocasi....

sam ta cena na oglasu je res malo pretirana....še letnik 2004...ne vem.
tu čez v italijo dobis letnik 2010 z 200ko za to ceno....al pa najboljše pa je da si nabaviš samo trup in pol motor kupiš posebej....vidi ti kolko ti je lažje.
mito75
Poročnik korvete
Prispevkov: 52
Pridružen: To Dec 25, 2007 14:47
Kraj: NOVA GORICA

OdgovorNapisal/-a mito75 » Pe Jun 10, 2016 08:07

Ja sem gledal tudi v Italiji, sem šel pogledat nekaj tudi v Italijo(Venezia, Ancona). Nekaj se dogovarjam tudi z enim iz Ancone(se pogajamo okrog cene, barka pa je ok)

Ma glede cen je tako, najprej moram zadevo videt, nato se pogovarjava o ceni.

Ma kje si vidu ti 2010 letnik saver za 20.000 eur, če veš mi povej, da ga grem pogledat.
darkojakob
Kontraadmiral
Prispevkov: 279
Pridružen: Pe Maj 16, 2014 13:22

OdgovorNapisal/-a darkojakob » Po Jun 13, 2016 20:38

Tudi jaz gledam Saverje...vendar 650...glede na ceno in kvaliteto nekako dobiš največ...seveda, če imaš rad tak tip čolna...jaz ne bi mogel voziti v kabini....se mi zdi, kot da si v avtu :D ...je pa definitivno boljši nakup pri naših sosedih...niso vsi "šalajbajzeri" nekateri res znajo ohranjati čolne na nivoju...

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 8 gostov