Izvenkrmni motor 90KM

Vse o gliserjih, cruiserjih in jahtah ter plovba z njimi

Moderatorji: moderator2, cibro, moderator

toni8

Izvenkrmni motor 90KM

OdgovorNapisal/-a toni8 » Po Feb 06, 2017 15:28

Prosim za nasvete glede izbire motorja 90KM. Ali naj vzamem 4-taktni Mariner/Mercury letnik 2004 na vplinjače z inox eliso ali 2-taktni Mercury Optimax? Čoln bi bil Salpa 625. Vem, da vas bo veliko reklo, da je podhranjen za takšen čoln, drugi spet da naj raje vzamem EFI, ampak vse skupaj je pogojeno s ceno... Pa še to: obremenitev čolna bo večinoma dve osebi.
Uporabniški avatar
motorni
Admiral
Prispevkov: 2636
Pridružen: Po Maj 14, 2007 00:04
Kraj: Zagorje

OdgovorNapisal/-a motorni » To Feb 07, 2017 00:06

Oba. Bo letelo kot sneta sekira. :D
Pa šalo na stran, tisti dvotaktni bo verjetno na pol zastonj, zato vzemi tega.
__________________
lp
motorni
Uporabniški avatar
kasaudio
Admiral
Prispevkov: 4126
Pridružen: Po Dec 13, 2010 08:32
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a kasaudio » To Feb 07, 2017 00:23

Osebno bi imel raje optimaxa, sploh ker boš na spodnji meji z motorjem. Bii ga pa prej temeljito pregledal, predvsem kompresor.
toni8

OdgovorNapisal/-a toni8 » To Feb 14, 2017 09:19

Naprošam še za mnenje in izkušnje, kakšna je razlika v porabi med štiri-taktnim z vplinjači proti takemu z vbrizgom in še potem v primerjavi z optimax-om in etec-om.
Uporabniški avatar
kasaudio
Admiral
Prispevkov: 4126
Pridružen: Po Dec 13, 2010 08:32
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a kasaudio » To Feb 14, 2017 10:52

Razlike med 4T z vplinjači oz. vbrizgom so majhne. V tem rangu moči sigurno nepomembne. Vplinjači morajo seveda biti dobro nastavljeni. Optimax bo po porabi zelo primerljiv z 4T, pri etec bo razlika nekoliko večja. Je pa optimax tudi kompleksnejši od eteca. Sicer zanesljiv, vendar star >10 let tudi že rabi kak konkretnejši servis.

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov