Spet potrebujem vašo pomoč. Kakšno je vaše mnenje o tem čolnu? Ko sem bil na ogledu drugega čolna, mi je prodajalec omenil, da so to čolni nižjega kvalitetnega in cenovnega razreda, kot npr. Stingray, bayliner, Glastron,....
Meni po fotografijah sodeč ne izgleda tako napačen.
RINKER CAPTIVA 232
Moderatorji: moderator2, cibro, moderator
Zlatko 83, pozdravljen!
Takle čoln ima kolega Dalmatinec že nekaj let in je z njim osebno zelo zadovoljen. Ko smo skupaj pluli na ribičijo mi je rekel:
"plovne lastnosti dobre, vzdrževanje redno in vse je OK." Vse drugo je pač stvar okusa. Gre namreč za gliser dolžine 7m narejen "jaz bi rekel po šabloni" kot večina ameriških gliserjev med katerimi so sicer razlike a ne astronomske. Malo je razlik v kvaliteti materiala in izdelave, malo v plovnih lastnostih, še najbolj v moči motorja in seveda razlika v ceni. Rinker je nekje tu vmes, kot ti je že Admin napisal. Če gre za izpraven čoln je stvar čisto Ok. lp
Takle čoln ima kolega Dalmatinec že nekaj let in je z njim osebno zelo zadovoljen. Ko smo skupaj pluli na ribičijo mi je rekel:
"plovne lastnosti dobre, vzdrževanje redno in vse je OK." Vse drugo je pač stvar okusa. Gre namreč za gliser dolžine 7m narejen "jaz bi rekel po šabloni" kot večina ameriških gliserjev med katerimi so sicer razlike a ne astronomske. Malo je razlik v kvaliteti materiala in izdelave, malo v plovnih lastnostih, še najbolj v moči motorja in seveda razlika v ceni. Rinker je nekje tu vmes, kot ti je že Admin napisal. Če gre za izpraven čoln je stvar čisto Ok. lp
"Dalmatino povišču pritrujena"
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 20 gostov
