RINKER CAPTIVA 232

Vse o gliserjih, cruiserjih in jahtah ter plovba z njimi

Moderatorji: moderator2, cibro, moderator

zlatko83
Admiral
Prispevkov: 1644
Pridružen: Ne Maj 20, 2007 10:26

RINKER CAPTIVA 232

OdgovorNapisal/-a zlatko83 » Sr Jan 28, 2009 19:25

Spet potrebujem vašo pomoč. Kakšno je vaše mnenje o tem čolnu? Ko sem bil na ogledu drugega čolna, mi je prodajalec omenil, da so to čolni nižjega kvalitetnega in cenovnega razreda, kot npr. Stingray, bayliner, Glastron,....
Meni po fotografijah sodeč ne izgleda tako napačen.
Uporabniški avatar
admin
Site Admin
Prispevkov: 8827
Pridružen: Sr Nov 22, 2006 21:34
Kraj: Ljubljana-Punat
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a admin » Sr Jan 28, 2009 19:33

Saj ni napačen. Res Rinker nikoli ni bil neko designersko čudo, tudi izdelava je enostavna. Ni pa slabe kvalitete, čisto OK čoln.

LP
rabuni
Viceadmiral
Prispevkov: 491
Pridružen: Pe Sep 07, 2007 11:04
Kraj: Rogaška Slatina

OdgovorNapisal/-a rabuni » Sr Jan 28, 2009 20:56

Zlatko 83, pozdravljen!
Takle čoln ima kolega Dalmatinec že nekaj let in je z njim osebno zelo zadovoljen. Ko smo skupaj pluli na ribičijo mi je rekel:
"plovne lastnosti dobre, vzdrževanje redno in vse je OK." Vse drugo je pač stvar okusa. Gre namreč za gliser dolžine 7m narejen "jaz bi rekel po šabloni" kot večina ameriških gliserjev med katerimi so sicer razlike a ne astronomske. Malo je razlik v kvaliteti materiala in izdelave, malo v plovnih lastnostih, še najbolj v moči motorja in seveda razlika v ceni. Rinker je nekje tu vmes, kot ti je že Admin napisal. Če gre za izpraven čoln je stvar čisto Ok. lp
"Dalmatino povišču pritrujena"

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 20 gostov