ELAN??

Vse o gliserjih, cruiserjih in jahtah ter plovba z njimi

Moderatorji: moderator2, cibro, moderator

Uporabniški avatar
widmann
Admiral
Prispevkov: 804
Pridružen: Ne Jan 26, 2014 20:24
Kraj: KAMNIK-Minkendorf

ELAN??

OdgovorNapisal/-a widmann » Ne Apr 30, 2017 14:48

Bi kdo ugibal kaj za eden čoln je na sliki??
Mi nič ne deluje kot model elan 902...Mogoče domača predelava?

https://www.mornar.net/view/ad.asp?id=214358
Das Ist Valter
weta
Admiral
Prispevkov: 1201
Pridružen: Po Nov 05, 2007 13:05

OdgovorNapisal/-a weta » Ne Apr 30, 2017 18:45

prej bi rekel, da je 401 z nadgradnjo z vseh vetrov...če bi jo videl od zadaj, bi se dalo takoj ločit med 401 in 402.
D Leather
Kapitan bojne ladje
Prispevkov: 137
Pridružen: Pe Avg 26, 2016 21:50

OdgovorNapisal/-a D Leather » To Maj 02, 2017 22:12

Pravi daje 402 elan.
Sem ga klical že.
V lasti ga imajo 1 leto uporabljajo ga na jezeru.
Daki

OdgovorNapisal/-a Daki » Sr Maj 03, 2017 21:21

Lahko da je. Iz slike se ne vidi natančno. No, tistega, ki ga bo resno zanimalo, bo že videl po papirjih.
Uporabniški avatar
jozko
Admiral
Prispevkov: 1811
Pridružen: Ne Apr 07, 2013 10:57

OdgovorNapisal/-a jozko » Sr Maj 03, 2017 21:35

Vpisnik kaže, da je Elan :idea:
Prijatelje bolj cenim po tem, koliko preplujejo in ne po tem, kako veliko barko imajo!
Uporabniški avatar
kocka
Admiral
Prispevkov: 4832
Pridružen: Sr Okt 10, 2007 20:03
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a kocka » To Maj 16, 2017 22:33

Obstaja tudi Elan 902, ki pa je enak kot 402 le pol metra daljsi. So pa precej redki. Iz slike ni najbolj razvidno kateri tip je.
Uporabniški avatar
widmann
Admiral
Prispevkov: 804
Pridružen: Ne Jan 26, 2014 20:24
Kraj: KAMNIK-Minkendorf

OdgovorNapisal/-a widmann » Sr Maj 17, 2017 18:13

Najbrž misliš tale model 900,ki pa je vseeno drugačen...

https://www.mornar.net/view/ad.asp?id=225403
Das Ist Valter
SR 290
Admiral
Prispevkov: 4854
Pridružen: Če Avg 02, 2012 17:40

OdgovorNapisal/-a SR 290 » Sr Maj 17, 2017 18:16

Je v ceno vključen dodatek na starodobnike? :shock:
Uporabniški avatar
widmann
Admiral
Prispevkov: 804
Pridružen: Ne Jan 26, 2014 20:24
Kraj: KAMNIK-Minkendorf

OdgovorNapisal/-a widmann » Sr Maj 17, 2017 18:18

Ne dodatek za restavratorje. :lol:
Das Ist Valter

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov