Pozdravljeni. Mogoče kdo pozna ta model čolna.
https://www.mornar.net/Show/boat.asp?ID ... 10900.-EUR
Beluga 490
Moderatorji: moderator2, cibro, moderator
Re: Beluga 490
Ta čoln je bil narejen na Siciliji, v podjetju Naval plastica, ki ne obstaja več.
Re: Beluga 490
Zanima me predvsem kako se obnaša na morju, plovne lastnosti....
Re: Beluga 490
To je čoln za bonaco. Po valovih skače in nabija, tako kot večina čolnov te dolžine.
Re: Beluga 490
Razmišljam o prehodu iz 490 gume na plastiko pa še nisem čisto prepričan. hvala
Re: Beluga 490
4,9 metrska plastika slabše pluje po valovih od 4,9 metrske gume.
Sicer pa najbolje, da sam probaš.
Sicer pa najbolje, da sam probaš.
Re: Beluga 490
Lep čolniček. Konzola pomaknjena naprej, tako da sta zadaj dve klopi. V primerjavi z gumenjakom ima dvakrat več prostora. Vem, ker imam nekaj podobnega, 5m in ker sem imel prej 15 let gumenjak (oziroma dva). Edino kar bi si jaz želel na tem čolnu je 60 KM.
Re: Beluga 490
H2O napisal/-a:4,9 metrska plastika slabše pluje po valovih od 4,9 metrske gume.
Sicer pa najbolje, da sam probaš.
Letos sem imel priložnost da so me vozili z 5m gumico Bura do mojega 4,75m Princa, pa tej trditvi ne dam prav. Pa je Princ precej deska, ampak po valovih nabijata oba, eden ker je lahki, drug ker je mali.
Hočem rečt na gumici se nisem peljal nič bolj udobno kot na Princu. Da ne omenjam prostornosti in komoditete na plastiki, špricanja ipd..
Sicer vsak svojega konja hvali, ampak moj glas gre k plastiki.
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 14 gostov
