ČOLN Z IZPODRIVNIM TRUPOM

Vse o gliserjih, cruiserjih in jahtah ter plovba z njimi

Moderatorji: moderator2, cibro, moderator

RibAr
Desetnik
Prispevkov: 12
Pridružen: Sr Jan 27, 2010 13:41
Kraj: Celje

ČOLN Z IZPODRIVNIM TRUPOM

OdgovorNapisal/-a RibAr » Ne Feb 21, 2010 12:08

Pozdrav vsem!

Posredujem vprašanje svojega kolega, ki išče čoln dolžine 4 - 5 m z izpodrivnim trupom. Vesel bi bil vsake informacije glede nakupa novega čolna v Sloveniji. Doslej je našel namreč le rabljena, precej stara plovila. Čoln namerava uporabljati za ribolov, motor izvenkrmni 10 KM.

Hvala vsem za odgovore.
bouton
Admiral
Prispevkov: 903
Pridružen: So Dec 22, 2007 13:41

OdgovorNapisal/-a bouton » Ne Feb 21, 2010 14:13

Novih pasar (ima izpodrivni trup) s kabino ali brez je kar nekaj. Če je tak tip čolna želja tvojega kolega. Na Hrvaškem je tega še več, imaš pa en kup posrednikov, da lahko na Hrvaškem izdelano plovilo kupiš tudi pri nas.
RibAr
Desetnik
Prispevkov: 12
Pridružen: Sr Jan 27, 2010 13:41
Kraj: Celje

OdgovorNapisal/-a RibAr » Po Feb 22, 2010 10:25

Ja, misli na pasaro. Mogoče kak link, kontakt...
Hvala že v naprej.
Jape
Viceadmiral
Prispevkov: 530
Pridružen: So Sep 13, 2008 10:41
Kraj: Stranska vas - Pag

OdgovorNapisal/-a Jape » Po Feb 22, 2010 10:28

tole mislim , da je za ta denar dobra zadeva.

http://www.avto.net/mornar2003//ad.asp?id=66364
nac
Admiral
Prispevkov: 645
Pridružen: Če Jul 02, 2009 22:18

OdgovorNapisal/-a nac » Po Feb 22, 2010 10:40

www.mlaka-sport.hr,kvarnerplastika rijeka,venzor.hr,marušič.hr, damor.hr, vemaxnautica.hr,greben.hr,remia-plast.t.hr,leidi.hr,manikela.hr,... Nekaj od teh ima v SLO zastopnika,največ bo pa tvoj prijatelj zvedel,če gre od srede naprej enkrat v ZG na sejem,pa bo verjetno večina zgoraj omenjenih tam. Pri nas pa odkrito povedano ne vem, kdo bi izdeloval pasare,čeprav je bilo v enim od prejšnjih postov v neki drugi temi toliko kritik čez Hrvate, da v vsaki garaži nekaj laminirajo in potem drago prodajajo. LP
rabuni
Viceadmiral
Prispevkov: 491
Pridružen: Pe Sep 07, 2007 11:04
Kraj: Rogaška Slatina

OdgovorNapisal/-a rabuni » Po Feb 22, 2010 11:51

V Zagrebu ( pravzaprav v veliki Gorici) dela pasare moj znanec, ima firmo in po mojih izkušnjah, v sicer drugih stvareh, je zelo resen in dosleden v svojem poslu. Na teden odpelje po eno do dve pasare v dalmacijo, vse do Dubrovnika. Njegov telefon: Denis 00385916261551.Lp
"Dalmatino povišču pritrujena"
rabuni
Viceadmiral
Prispevkov: 491
Pridružen: Pe Sep 07, 2007 11:04
Kraj: Rogaška Slatina

OdgovorNapisal/-a rabuni » Po Feb 22, 2010 11:53

zdaj šele vidim kaj je napisal Nac, saj to je ta firma "mlaka", po kraju Velikq Mlaka pri Veliki Gorici.
"Dalmatino povišču pritrujena"
nac
Admiral
Prispevkov: 645
Pridružen: Če Jul 02, 2009 22:18

OdgovorNapisal/-a nac » Po Feb 22, 2010 15:23

Rabuni,a imajo "morjeplovci" kak popust pri "Mlaki".Vem za kolega,ki kupuje Ven 501,pa bi mogoče vzel tudi to 5m pasaro,če bi bilo ugodno. Kakšna pa je kaj kvaliteta,izdelava? A ti je kaj znano? LP
rabuni
Viceadmiral
Prispevkov: 491
Pridružen: Pe Sep 07, 2007 11:04
Kraj: Rogaška Slatina

OdgovorNapisal/-a rabuni » Po Feb 22, 2010 16:14

Imaš zasebno sporočilo.
"Dalmatino povišču pritrujena"
RibAr
Desetnik
Prispevkov: 12
Pridružen: Sr Jan 27, 2010 13:41
Kraj: Celje

OdgovorNapisal/-a RibAr » Sr Feb 24, 2010 10:12

Hvala za izčrpne odgovore. Sem mal pogledal linke in moram priznati, da so tudi mene pasare kar malo prevzele in sedaj razmišljam o nakupu tudi sam...

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 8 gostov