Decembrsko srečanje

Vabila in navodila za redna mesečna srečanja članov in posebne dogodke

Moderatorji: moderator2, moderator, theDamjan

Krašnjan
Poročnik fregate
Prispevkov: 70
Pridružen: Pe Feb 15, 2008 12:20
Kraj: Krašnja

OdgovorNapisal/-a Krašnjan » Pe Dec 09, 2011 09:22

Tudi z moje strani vse pohvale Pajer-ju. :D :D :D
Uporabniški avatar
kr en
Admiral
Prispevkov: 6703
Pridružen: So Nov 22, 2008 21:20
Kraj: From sea to sky
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a kr en » Pe Dec 09, 2011 09:29

Hvala Pajerju in družbi. Kar se hrane in programa tiče, iz moje strani vse v superlativih.
Tudi nočni pohod po Zokijevih ulicah in lokalih (katerega so se udeležili le nekateri "brezdomci") je bil v super. (oči, oči !!! A je vse to naše ???)

Kar pa se tiče besed, ki jih je napisal že Janadino, mu lahko le pritrdim. Piz.a, dejte prej babo vprašat, če vas pusti ven, preden se prijavljate na forumu. Kajti posledice so za organizatorja in udeležence zoprne :evil:

Naj živi januarsko srečanje :P
"..Jer ovi ljudi normalni, tako su mi dosadni..." Jasmin Stavros
Uporabniški avatar
Nikola T.
Admiral
Prispevkov: 5414
Pridružen: Ne Nov 29, 2009 21:12
Kraj: Lj.-Trzin-Izola-Devin
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Nikola T. » Pe Dec 09, 2011 10:09

Pajer hvala za odlično organizacijo.
LP NT
Uporabniški avatar
pešekan
Admiral
Prispevkov: 2295
Pridružen: Pe Avg 26, 2011 10:58
Kraj: ilirska bistrica

OdgovorNapisal/-a pešekan » Pe Dec 09, 2011 10:35

Naj kdo nalima kako slikoda vidimo ostali kako je bilo.
Uporabniški avatar
Marchi
Admiral
Prispevkov: 7097
Pridružen: Če Apr 17, 2008 11:08

OdgovorNapisal/-a Marchi » Pe Dec 09, 2011 10:51

Lahko, da je vse od Zokija, ampak dokler bomo lahko morjeplovci takole okupirali "njegovo" strateško točko, Ljubljanski Grad, se nimamo česa bati. Samo še SLO in morjeplovsko zastavo smo pozabili izobesit na vrhu turna(naloga za drugo leto). Super družba, grajsko okolje, grajska hrana, pijača, odlični dve predavanji (o potaplanju z majhnimi "flaškami" in foto-poetska prezentacija slikarskega mojstra na temo morja). MC/EC tega ne more kupiti :)

BRAVO Pajer1!!!

Malo sem se edino ustrašil, ko sem videl CARja na prižnici, da bo možgane pral :lol: :lol: :lol: , pa se je izkazalo, da je štel udeležbo in pripravljal bilanco.
Uporabniški avatar
pešekan
Admiral
Prispevkov: 2295
Pridružen: Pe Avg 26, 2011 10:58
Kraj: ilirska bistrica

OdgovorNapisal/-a pešekan » Pe Dec 09, 2011 12:27

Pa kaj imate vsi mačka?
jest
Viceadmiral
Prispevkov: 387
Pridružen: To Jan 11, 2011 18:18
Kraj: Litija - Punat
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a jest » Pe Dec 09, 2011 13:41

Evo še mene!
Do zdej sem zdravu mačke in pse. O kakem drugem mačku ni govora. :P
Pajer 1 hvala ti za vse in seveda vsem morjeplovcem, ki so poskrbeli za dobro družbo! :D :D :D
Pridružujem se že napisanim pohvalam in grajam.
Sprehod z brezdomci je bil pa pika na i.
Pohvalil bi tudi našega pilota in kopilota ter ostalo posadko! Let domov je bil zelo miren. :)
Ne vem pa kaj je z našim upognjencem?! A se je že naglihu? :lol:
Pozdrav iz Srca Slovenije!
Uporabniški avatar
kr en
Admiral
Prispevkov: 6703
Pridružen: So Nov 22, 2008 21:20
Kraj: From sea to sky
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a kr en » Pe Dec 09, 2011 13:50

jest napisal/-a: Let domov je bil zelo miren. :)
Ne vem pa kaj je z našim upognjencem?! A se je že naglihu? :lol:


Nikakor ga ne naglihamo ! Še tista kumina ne gre dol iz njega ! :lol:

Slika
"..Jer ovi ljudi normalni, tako su mi dosadni..." Jasmin Stavros
primusr
Admiral
Prispevkov: 933
Pridružen: To Mar 03, 2009 15:53
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a primusr » Pe Dec 09, 2011 15:28

Ni kumna , ampak Janež :lol:
Fiat Justitia ... Some day....
Uporabniški avatar
evovii
Admiral
Prispevkov: 2775
Pridružen: Sr Nov 14, 2007 14:30

OdgovorNapisal/-a evovii » Pe Dec 09, 2011 16:10

Hvala vsem za prijeten večer.

Lp Andrej
Veter v laseh, travarca v zobeh ;)
Uporabniški avatar
admin
Site Admin
Prispevkov: 8827
Pridružen: Sr Nov 22, 2006 21:34
Kraj: Ljubljana-Punat
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a admin » Pe Dec 09, 2011 17:25

Hvala Pajerju za odlično organizatorju, pa Mausu, ki nam je razložil nevarnosti pri potapljanju, pa fotografskemu popotniku, ki nam je približal Morje!
Bilo je kot vedno, ODLIČNO!

@kr en, tisto bo pa res janež, ker drugače se telim piškotom nebi reklo "janeževi upognjenci". :wink: Sicer pa kumine ne maram preveč, janež mi pa zelo sede, še najbolje v Beherovki! :lol:
Uporabniški avatar
skiper1
Kontraadmiral
Prispevkov: 316
Pridružen: Po Jun 29, 2009 22:27
Kraj: Velenje - Krk

OdgovorNapisal/-a skiper1 » Pe Dec 09, 2011 18:42

No končno sem tudi jaz našel malo časa in pripravil kratko foto reportažo za tiste ki smo bili prisotni in za tiste, ki niso mogli priti. Posebno obvestilo pa velja vsem tistim, ki so se prijavili da pridejo na srečanje, pa jih potem ni bilo. Za vas je gledanje slik STROGO PREPOVEDANO.

Slika
Prihod v prestolnico, ki nas je pričakala lepo okrašena.

Slika
Obvezna registracija pri šanku z zakuhanim vinom. Žal sasavske naveze, ki bi morala plačati ni bilo...

Slika
Prihod na ljubljanski grad.

Slika
Pozdravil nas je sam GRAŠČAK ki je glavni krivec za uspešen večer.

Slika
Med nami so bile tudi morjeplovke.

Slika
Že zunaj ob šampannjcu je stekel pogovor.

Slika
Prihod ŠEFA v spremstvu grajskih veljakov.

Slika
Seveda si je car najprej ogledal kuhinjo.

Slika
Imel pa je dobre pomočnike.

Slika
Najprej smo si privoščili hladno predjed.

Slika
Pajer1 je najavil prvega gosta,

Slika
ki nam je povedal kakšne so nevarnosti pri potapljanju,

Slika
na dah ali z uporabo kisikovih jeklenk.

Slika
Drugi gost pa namje pokazal slike "našega" morja ki jih je začinil z zanimivimi zgodbami in poezijo.

Slika
Vsi smo ga z zanimanjem poslušali.

Slika
Nato smo se pričeli

Slika
zbirati ob šanku.

Slika

Slika

Slika
Žal je tudi danes ostalo kar nekaj hrane.

Slika
Zanimivi razgovori so se pričeli.

Slika


Slika
Posladek je bil postrežen proti koncu srečanja.

Slika
Eni so uživali v posladku,

Slika
drugi pa v štetju denarja.

Slika
Nikomur se ni mudilo domov.

Slika



Slika

Slika
Končno pa je le prišel čas, ko smo zapustili tople grajske prostore.

Slika
Seveda pa še nismo odšli domov.

Slika


Slika
Ustavili smo se v ?????? lokalu.

Slika
Zopet je bilo veselo...



Slika
Le car je bil malo zaskrbljen, ker je moral plačati naš zapitek..

Slika
Morje da in morje vzame.
Uporabniški avatar
Novinec
Admiral
Prispevkov: 2569
Pridružen: Pe Feb 15, 2008 22:41
Kraj: Sailing on the world
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Novinec » Pe Dec 09, 2011 22:09

Pajer in druščina.... lepo je bilo..... hvala!

LP
:cry:
"Morje je med vsemi opojnostmi najbolj opojno!"
...........................................................(J.H.)
coeurdebois
Višji štabni vodnik
Prispevkov: 22
Pridružen: To Sep 27, 2011 14:47

OdgovorNapisal/-a coeurdebois » Pe Dec 09, 2011 23:24

Iz slik bolščijo same coca cole ,piva nekaj črnega vina-kje so pa pravi MORJEPLOVSKI ŠPRICARJI? (pa mi je kljub temu žal ,da nisem bil z vami)Pa drugič....
Uporabniški avatar
skiper1
Kontraadmiral
Prispevkov: 316
Pridružen: Po Jun 29, 2009 22:27
Kraj: Velenje - Krk

OdgovorNapisal/-a skiper1 » So Dec 10, 2011 04:31

Vino je bilo tako dobro, da ga je bilo škoda redčiti z vodo :D (pij malo, pij dobro) :roll:
Morje da in morje vzame.

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost