Decembrsko srečanje
Moderatorji: moderator2, moderator, theDamjan
Hvala Pajerju in družbi. Kar se hrane in programa tiče, iz moje strani vse v superlativih.
Tudi nočni pohod po Zokijevih ulicah in lokalih (katerega so se udeležili le nekateri "brezdomci") je bil v super. (oči, oči !!! A je vse to naše ???)
Kar pa se tiče besed, ki jih je napisal že Janadino, mu lahko le pritrdim. Piz.a, dejte prej babo vprašat, če vas pusti ven, preden se prijavljate na forumu. Kajti posledice so za organizatorja in udeležence zoprne
Naj živi januarsko srečanje
Tudi nočni pohod po Zokijevih ulicah in lokalih (katerega so se udeležili le nekateri "brezdomci") je bil v super. (oči, oči !!! A je vse to naše ???)
Kar pa se tiče besed, ki jih je napisal že Janadino, mu lahko le pritrdim. Piz.a, dejte prej babo vprašat, če vas pusti ven, preden se prijavljate na forumu. Kajti posledice so za organizatorja in udeležence zoprne
Naj živi januarsko srečanje
"..Jer ovi ljudi normalni, tako su mi dosadni..." Jasmin Stavros
Lahko, da je vse od Zokija, ampak dokler bomo lahko morjeplovci takole okupirali "njegovo" strateško točko, Ljubljanski Grad, se nimamo česa bati. Samo še SLO in morjeplovsko zastavo smo pozabili izobesit na vrhu turna(naloga za drugo leto). Super družba, grajsko okolje, grajska hrana, pijača, odlični dve predavanji (o potaplanju z majhnimi "flaškami" in foto-poetska prezentacija slikarskega mojstra na temo morja). MC/EC tega ne more kupiti
BRAVO Pajer1!!!
Malo sem se edino ustrašil, ko sem videl CARja na prižnici, da bo možgane pral
, pa se je izkazalo, da je štel udeležbo in pripravljal bilanco.
BRAVO Pajer1!!!
Malo sem se edino ustrašil, ko sem videl CARja na prižnici, da bo možgane pral
Evo še mene!
Do zdej sem zdravu mačke in pse. O kakem drugem mačku ni govora.
Pajer 1 hvala ti za vse in seveda vsem morjeplovcem, ki so poskrbeli za dobro družbo!
Pridružujem se že napisanim pohvalam in grajam.
Sprehod z brezdomci je bil pa pika na i.
Pohvalil bi tudi našega pilota in kopilota ter ostalo posadko! Let domov je bil zelo miren.
Ne vem pa kaj je z našim upognjencem?! A se je že naglihu?
Do zdej sem zdravu mačke in pse. O kakem drugem mačku ni govora.
Pajer 1 hvala ti za vse in seveda vsem morjeplovcem, ki so poskrbeli za dobro družbo!
Pridružujem se že napisanim pohvalam in grajam.
Sprehod z brezdomci je bil pa pika na i.
Pohvalil bi tudi našega pilota in kopilota ter ostalo posadko! Let domov je bil zelo miren.
Ne vem pa kaj je z našim upognjencem?! A se je že naglihu?
Pozdrav iz Srca Slovenije!
Hvala Pajerju za odlično organizatorju, pa Mausu, ki nam je razložil nevarnosti pri potapljanju, pa fotografskemu popotniku, ki nam je približal Morje!
Bilo je kot vedno, ODLIČNO!
@kr en, tisto bo pa res janež, ker drugače se telim piškotom nebi reklo "janeževi upognjenci".
Sicer pa kumine ne maram preveč, janež mi pa zelo sede, še najbolje v Beherovki! 
Bilo je kot vedno, ODLIČNO!
@kr en, tisto bo pa res janež, ker drugače se telim piškotom nebi reklo "janeževi upognjenci".
No končno sem tudi jaz našel malo časa in pripravil kratko foto reportažo za tiste ki smo bili prisotni in za tiste, ki niso mogli priti. Posebno obvestilo pa velja vsem tistim, ki so se prijavili da pridejo na srečanje, pa jih potem ni bilo. Za vas je gledanje slik STROGO PREPOVEDANO.
Prihod v prestolnico, ki nas je pričakala lepo okrašena.
Obvezna registracija pri šanku z zakuhanim vinom. Žal sasavske naveze, ki bi morala plačati ni bilo...
Prihod na ljubljanski grad.
Pozdravil nas je sam GRAŠČAK ki je glavni krivec za uspešen večer.
Med nami so bile tudi morjeplovke.
Že zunaj ob šampannjcu je stekel pogovor.
Prihod ŠEFA v spremstvu grajskih veljakov.
Seveda si je car najprej ogledal kuhinjo.
Imel pa je dobre pomočnike.
Najprej smo si privoščili hladno predjed.
Pajer1 je najavil prvega gosta,
ki nam je povedal kakšne so nevarnosti pri potapljanju,
na dah ali z uporabo kisikovih jeklenk.
Drugi gost pa namje pokazal slike "našega" morja ki jih je začinil z zanimivimi zgodbami in poezijo.
Vsi smo ga z zanimanjem poslušali.
Nato smo se pričeli
zbirati ob šanku.
Žal je tudi danes ostalo kar nekaj hrane.
Zanimivi razgovori so se pričeli.
Posladek je bil postrežen proti koncu srečanja.
Eni so uživali v posladku,
drugi pa v štetju denarja.
Nikomur se ni mudilo domov.
Končno pa je le prišel čas, ko smo zapustili tople grajske prostore.
Seveda pa še nismo odšli domov.
Ustavili smo se v ?????? lokalu.
Zopet je bilo veselo...
Le car je bil malo zaskrbljen, ker je moral plačati naš zapitek..

Prihod v prestolnico, ki nas je pričakala lepo okrašena.
Obvezna registracija pri šanku z zakuhanim vinom. Žal sasavske naveze, ki bi morala plačati ni bilo...
Prihod na ljubljanski grad.
Pozdravil nas je sam GRAŠČAK ki je glavni krivec za uspešen večer.
Med nami so bile tudi morjeplovke.
Že zunaj ob šampannjcu je stekel pogovor.
Prihod ŠEFA v spremstvu grajskih veljakov.
Seveda si je car najprej ogledal kuhinjo.
Imel pa je dobre pomočnike.
Najprej smo si privoščili hladno predjed.
Pajer1 je najavil prvega gosta,
ki nam je povedal kakšne so nevarnosti pri potapljanju,
na dah ali z uporabo kisikovih jeklenk.
Drugi gost pa namje pokazal slike "našega" morja ki jih je začinil z zanimivimi zgodbami in poezijo.
Vsi smo ga z zanimanjem poslušali.
Nato smo se pričeli
zbirati ob šanku.
Žal je tudi danes ostalo kar nekaj hrane.
Zanimivi razgovori so se pričeli.
Posladek je bil postrežen proti koncu srečanja.
Eni so uživali v posladku,
drugi pa v štetju denarja.
Nikomur se ni mudilo domov.
Končno pa je le prišel čas, ko smo zapustili tople grajske prostore.
Seveda pa še nismo odšli domov.
Ustavili smo se v ?????? lokalu.
Zopet je bilo veselo...
Le car je bil malo zaskrbljen, ker je moral plačati naš zapitek..
Morje da in morje vzame.
-
coeurdebois
- Višji štabni vodnik
- Prispevkov: 22
- Pridružen: To Sep 27, 2011 14:47
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

