Srečanje 9. 12. v Ljubljani

Vabila in navodila za redna mesečna srečanja članov in posebne dogodke

Moderatorji: moderator2, moderator, theDamjan

DTM219
Kapitan
Prispevkov: 200
Pridružen: Pe Avg 28, 2009 17:12

OdgovorNapisal/-a DTM219 » Pe Dec 10, 2010 16:10

Žio,
vse pohvale tudi z moje strani Pajerju za organizacijo. V vaši družbi sem se imel super.
Ob tej priliki želim Novincu še 160NM.

Lp, Jani

Bolid!!!
Ravno jih imam namen menjavat, manjka pa mi postavljač. In kakšna naj bo barva?
Uporabniški avatar
bolid
Admiral
Prispevkov: 2659
Pridružen: Če Maj 29, 2008 18:56
Kraj: Novo mesto
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a bolid » Pe Dec 10, 2010 16:33

DTM219 napisal/-a:Bolid!!!
Ravno jih imam namen menjavat, manjka pa mi postavljač. In kakšna naj bo barva?


Rdeča kot CVIČEK :lol: :lol: :lol:
Ure dnevi leta tečejo....
Rookie
Kontraadmiral
Prispevkov: 225
Pridružen: Sr Maj 12, 2010 20:47
Kraj: Ljubljanski kotliček

OdgovorNapisal/-a Rookie » Pe Dec 10, 2010 21:36

Jah... tisti ki smo manjkali nam je očitno lahko žal :cry: Naslednjič, če mi uspe bolj zgodnji pobeg iz delavnice, pa se, upam, pridružim...
Če ne gre, vzamem večje kladivo.
Uporabniški avatar
Gaso
Admiral
Prispevkov: 1480
Pridružen: To Dec 09, 2008 09:38
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a Gaso » Pe Dec 10, 2010 23:42

Vidim da je bilo super, lp iz Suska :D
Uporabniški avatar
pajer1
Admiral
Prispevkov: 5982
Pridružen: Ne Dec 16, 2007 17:39
Kraj: Ljubljana, Marina Umag

OdgovorNapisal/-a pajer1 » So Dec 11, 2010 15:26

.


Ja, takle mamo in tko znamo!

Hvala lepa vsem, ki me pa kar malo pretirano hvalite. Me bodo še ukradli, potem boste moral pa za odkupnino zbirat.


Vse skupaj, od organizacije do same družbe mi je bilo v veselje in zabavo, ker take družbe ni za vsakim vogalom.

Še nagradno vprašanje.

Ali je šel kdo z ladjo domov?

Zaradi mene tudi z Bracero, če jo slučajno kdo ima. Če ne, mu jo jaz posodim
za naslednjič.

Bracera

/Bracera (tudi Braziera iz beneških virov leta 1556) je ladja, katera se je razvijala od antike pa vse do sredine 20. stoletja, ko so jo začele izpodrivati moderne ladje na Jadranskem morju.

Najpomembnejši izdelovalci te ladje naj bi bili na otoku Braču (Hrvaška), od koder naj bi dobila tudi ime. Ta tip ladje je redno plul vse od Kotora (Črna gora) pa do Ancone, Spine in kasneje Benetk ter Trsta ob obali in med otoki Jadranskega morja. Ladja je tip okrogle ladje (navis rotunda), ki je imela velik gospodarski pomen za prevoz potnikov in transporta raznega blaga ter pri ribolovu./

Iz Wikipedije, proste enciklopedije.


Pa LP


.
pajer 1

Kdor misli, da ne zna molit, naj gre na morje!
debitel
Kapitan
Prispevkov: 150
Pridružen: Sr Feb 20, 2008 19:04
Kraj: Usa
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a debitel » So Dec 11, 2010 22:25

Bilo je super, zdaj veva, da ne greva v tadžikistan.
stanec
Kapitan
Prispevkov: 166
Pridružen: Ne Nov 21, 2010 17:29
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a stanec » Ne Dec 12, 2010 20:20

Tokrat sem bil prvič v vaši družbi in lahko rečem le vse pohvalno.Močno pa sem bil pozitivno presenečen nad samim potekom srečanja,saj kolikor vem,je bilo vse organizirano na amaterskem nivoju z profesionalnim rezultatom.
Ni mi žal, da sem prišel,žal pa se nisem uspel pobliže spoznati z vsemi.Nič ne de,pa drugič!
z vetrom v laseh
janadino
Admiral
Prispevkov: 3977
Pridružen: Če Okt 11, 2007 14:57

OdgovorNapisal/-a janadino » Po Dec 13, 2010 07:13

pajer1 napisal/-a:.


Ja, takle mamo in tko znamo!

Hvala lepa vsem, ki me pa kar malo pretirano hvalite. Me bodo še ukradli, potem boste moral pa za odkupnino zbirat.



.


Saj ko bi vidli kaj so ukradli bi te hitro vrnili. :lol:
Guma je guma, zaenkrat.
Uporabniški avatar
frenks
Desetnik
Prispevkov: 14
Pridružen: Pe Nov 26, 2010 17:15

OdgovorNapisal/-a frenks » Če Dec 16, 2010 20:17

Glede na to koliko srečanj vi imate se bom z veseljem kakšnemu prihodnjemu pridružil ;o)...
Uporabniški avatar
pajer1
Admiral
Prispevkov: 5982
Pridružen: Ne Dec 16, 2007 17:39
Kraj: Ljubljana, Marina Umag

OdgovorNapisal/-a pajer1 » Če Dec 16, 2010 22:05

frenks napisal/-a:Glede na to koliko srečanj vi imate se bom z veseljem kakšnemu prihodnjemu pridružil ;o)...



Vsak drugi četrtek v mesecu se zberemo.

Lokacija se dovolj zgodaj objavi in je zapisana na portalu med dogodki.

Dobrodošel!


LP


.
pajer 1



Kdor misli, da ne zna molit, naj gre na morje!
Uporabniški avatar
a-lex
Admiral
Prispevkov: 1128
Pridružen: Ne Feb 08, 2009 22:47
Kraj: Piran-Ljubljana

OdgovorNapisal/-a a-lex » Če Dec 16, 2010 22:29

Luštno je bilo na gradu Pajer1 kje smo naslednjič? :wink: :wink:

lp

Aleš
Uporabniški avatar
frenks
Desetnik
Prispevkov: 14
Pridružen: Pe Nov 26, 2010 17:15

OdgovorNapisal/-a frenks » Pe Dec 17, 2010 14:55

Upam, da jih je več iz Pomurja... da lahko gremo skupaj...
janadino
Admiral
Prispevkov: 3977
Pridružen: Če Okt 11, 2007 14:57

OdgovorNapisal/-a janadino » Po Dec 20, 2010 14:33

Sma dva od tam nekje, ki hodima na srečanja, Mile in jaz. Rabuni pa nam je ušel iz teh krajev.
Guma je guma, zaenkrat.
Uporabniški avatar
Marchi
Admiral
Prispevkov: 7095
Pridružen: Če Apr 17, 2008 11:08

OdgovorNapisal/-a Marchi » Če Mar 28, 2013 00:34

Nazadnje spremenil Marchi, dne Če Mar 28, 2013 10:33, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
kr en
Admiral
Prispevkov: 6703
Pridružen: So Nov 22, 2008 21:20
Kraj: From sea to sky
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a kr en » Če Mar 28, 2013 03:50

Zelo lepe fotografije Marchi,
samo rubriko si pa za dve leti sfalu :o
"..Jer ovi ljudi normalni, tako su mi dosadni..." Jasmin Stavros

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gosti