Srečanje 9. 12. v Ljubljani
Moderatorji: moderator2, moderator, theDamjan
.
Ja, takle mamo in tko znamo!
Hvala lepa vsem, ki me pa kar malo pretirano hvalite. Me bodo še ukradli, potem boste moral pa za odkupnino zbirat.
Vse skupaj, od organizacije do same družbe mi je bilo v veselje in zabavo, ker take družbe ni za vsakim vogalom.
Še nagradno vprašanje.
Ali je šel kdo z ladjo domov?
Zaradi mene tudi z Bracero, če jo slučajno kdo ima. Če ne, mu jo jaz posodim
za naslednjič.
Bracera
/Bracera (tudi Braziera iz beneških virov leta 1556) je ladja, katera se je razvijala od antike pa vse do sredine 20. stoletja, ko so jo začele izpodrivati moderne ladje na Jadranskem morju.
Najpomembnejši izdelovalci te ladje naj bi bili na otoku Braču (Hrvaška), od koder naj bi dobila tudi ime. Ta tip ladje je redno plul vse od Kotora (Črna gora) pa do Ancone, Spine in kasneje Benetk ter Trsta ob obali in med otoki Jadranskega morja. Ladja je tip okrogle ladje (navis rotunda), ki je imela velik gospodarski pomen za prevoz potnikov in transporta raznega blaga ter pri ribolovu./
Iz Wikipedije, proste enciklopedije.
Pa LP
.
Ja, takle mamo in tko znamo!
Hvala lepa vsem, ki me pa kar malo pretirano hvalite. Me bodo še ukradli, potem boste moral pa za odkupnino zbirat.
Vse skupaj, od organizacije do same družbe mi je bilo v veselje in zabavo, ker take družbe ni za vsakim vogalom.
Še nagradno vprašanje.
Ali je šel kdo z ladjo domov?
Zaradi mene tudi z Bracero, če jo slučajno kdo ima. Če ne, mu jo jaz posodim
za naslednjič.
Bracera
/Bracera (tudi Braziera iz beneških virov leta 1556) je ladja, katera se je razvijala od antike pa vse do sredine 20. stoletja, ko so jo začele izpodrivati moderne ladje na Jadranskem morju.
Najpomembnejši izdelovalci te ladje naj bi bili na otoku Braču (Hrvaška), od koder naj bi dobila tudi ime. Ta tip ladje je redno plul vse od Kotora (Črna gora) pa do Ancone, Spine in kasneje Benetk ter Trsta ob obali in med otoki Jadranskega morja. Ladja je tip okrogle ladje (navis rotunda), ki je imela velik gospodarski pomen za prevoz potnikov in transporta raznega blaga ter pri ribolovu./
Iz Wikipedije, proste enciklopedije.
Pa LP
.
pajer 1
Kdor misli, da ne zna molit, naj gre na morje!
Kdor misli, da ne zna molit, naj gre na morje!
Tokrat sem bil prvič v vaši družbi in lahko rečem le vse pohvalno.Močno pa sem bil pozitivno presenečen nad samim potekom srečanja,saj kolikor vem,je bilo vse organizirano na amaterskem nivoju z profesionalnim rezultatom.
Ni mi žal, da sem prišel,žal pa se nisem uspel pobliže spoznati z vsemi.Nič ne de,pa drugič!
Ni mi žal, da sem prišel,žal pa se nisem uspel pobliže spoznati z vsemi.Nič ne de,pa drugič!
z vetrom v laseh
----
F.ck!
Prestavil za dve leti naprej http://www.morjeplovec.net/forum/viewtopic.php?p=168240#168240
F.ck!
Prestavil za dve leti naprej http://www.morjeplovec.net/forum/viewtopic.php?p=168240#168240
Nazadnje spremenil Marchi, dne Če Mar 28, 2013 10:33, skupaj popravljeno 1 krat.
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gosti
