1. morjeplovski beli dan

Vabila in navodila za redna mesečna srečanja članov in posebne dogodke

Moderatorji: moderator2, moderator, theDamjan

Matejc
Admiral
Prispevkov: 2593
Pridružen: To Maj 19, 2009 22:01
Kraj: SLO - HR, skratka EU

OdgovorNapisal/-a Matejc » Ne Feb 07, 2010 22:06

Ma jest mam tut vse v avtu... bova šla pa z enim nazaj :lol: :lol: :lol:
Sm jo prpelu da bo kuhala kt mami, pa je pila kt ati...
Uporabniški avatar
Mitja P
Admiral
Prispevkov: 2367
Pridružen: Ne Okt 19, 2008 19:04

OdgovorNapisal/-a Mitja P » Ne Feb 07, 2010 22:55

Fantje nekej sem ZAJEBAL.

Mam vse opojne substance spakirane, ampak v evforiji, da bom vse sam popil sem pozabil na kozarčke.

Tako, če ima kdo viška malih plastičnih kozarčkov naj jih prosim prinese s seboj, ker zjutraj jih ne bom mogel nikjer kupiti.

Aja pa zgleda da hudič ko serje, serje na en kup. Moja ostane doma, je zbolela, upam da ni spet pljučnica.

Lp Mitja

Se vidimo na OMV u 7 nič nič
Uporabniški avatar
Masterpiece
Kontraadmiral
Prispevkov: 247
Pridružen: Ne Jan 04, 2009 19:54
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Masterpiece » Ne Feb 07, 2010 23:25

Hahaha kaj je zdej to.Bojo vse ženske doma ostale.jaoj se mi zdi da bomo klical šoferje da nas pridejo iskat.Najbolš da je en kombi v pripravljenosti. :lol: :lol:
Jst mam en kup kozarčkov.Sicer so 2dcl, niso glih tamali.A bojo v redu??
Uporabniški avatar
kr en
Admiral
Prispevkov: 6703
Pridružen: So Nov 22, 2008 21:20
Kraj: From sea to sky
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a kr en » Po Feb 08, 2010 05:06

GREMO V AKCIJO !

Ustaj vojsko :!: :x
"..Jer ovi ljudi normalni, tako su mi dosadni..." Jasmin Stavros
pale
Admiral
Prispevkov: 1905
Pridružen: Pe Okt 19, 2007 06:34
Kraj: ˇljubljana

OdgovorNapisal/-a pale » Po Feb 08, 2010 07:32

pa brez poškopdb prosim,terme so polne.
Uporabniški avatar
Novinec
Admiral
Prispevkov: 2569
Pridružen: Pe Feb 15, 2008 22:41
Kraj: Sailing on the world
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Novinec » Po Feb 08, 2010 19:08

Očitno je danes pestro in imam občutek, da še dolgo ne bo nič znanega o današnjem "Belem dnevu". :lol:
Vsi tisti, ki nismo mogli na srečanje, še vedno čakamo na rezultate, fotke in seveda na rumeni tisk :lol: :lol: :lol:

LP
:wink:
"Morje je med vsemi opojnostmi najbolj opojno!"
...........................................................(J.H.)
DTM219
Kapitan
Prispevkov: 200
Pridružen: Pe Avg 28, 2009 17:12

OdgovorNapisal/-a DTM219 » Po Feb 08, 2010 19:10

žio,
Fantje sem že doma.Blo je slabo vreme ampak blo je pa super.
Hvala za fejst družbo.
Lp
Jani
Uporabniški avatar
CC
Admiral
Prispevkov: 1071
Pridružen: To Maj 15, 2007 14:24
Kraj: Veleje~Dunat

OdgovorNapisal/-a CC » Po Feb 08, 2010 19:37

pozdravljeni-
ne moreš verjet,da smo tudi mi trije že doma in to kompletni brez zlomov :lol:

beli dan je uspel v celoti,kot vse kar si zadamo za cilj,organizatorji so se potrudli v nulo-zato vse čestitke vsem še enkrat :!:

seveda hvala vsem za dobro družbo,me pa moti,ker ste mi spraznali hladilno torbo -


se bom pa potrudil in -slog- za naslednje leto še malenkost popravil :lol: :lol:

Novinec rezultatov ni zarad mraza-slik pa ne bo zarad megle :lol:
Lp CC
Matejc
Admiral
Prispevkov: 2593
Pridružen: To Maj 19, 2009 22:01
Kraj: SLO - HR, skratka EU

OdgovorNapisal/-a Matejc » Po Feb 08, 2010 20:15

Novinec smo že doma... slike valda bojo sam ne vem kdaj....
ni blo tolk pestro zaradi vžnje domov... bomo pa nadokadl na ruti....
Hja tut orehovček na pumpi je bil prov fajn, kelanrci je zgleda fajn pasal :wink: :wink:
Sm jo prpelu da bo kuhala kt mami, pa je pila kt ati...
Uporabniški avatar
Mitja P
Admiral
Prispevkov: 2367
Pridružen: Ne Okt 19, 2008 19:04

OdgovorNapisal/-a Mitja P » Po Feb 08, 2010 20:33

Jest tud ves polomljen že ležim doma, vendar ne zaradi padca, ampak me je od mraza križ zagrabil.
Blo je fajn, mal smo se nazaj držal pri pijači kar je blo zlo u redu kot vse ostalo drugo.
Družba prava, zabava odlična kot vedno.

Matejc kot praviš, bomo na ruti nadoknadili.

Lp Mitja
Matejc
Admiral
Prispevkov: 2593
Pridružen: To Maj 19, 2009 22:01
Kraj: SLO - HR, skratka EU

OdgovorNapisal/-a Matejc » Po Feb 08, 2010 20:40

MitjaP dobr da si ruzak odnesu, ker bi drgač zdle verjetn še zmeri na OMVju sedel.... :oops: :oops:
Sm jo prpelu da bo kuhala kt mami, pa je pila kt ati...
barh
Kapitan korvete
Prispevkov: 107
Pridružen: Po Jan 19, 2009 16:04
Kraj: Gorenjska
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a barh » Po Feb 08, 2010 20:43

Tako vsaj malo za potešitev.
Nekaj slikic na ogled lepo preživetega dneva.

Pričelo se je zjutraj ob 7 uri z zborom pri črpalki OMW.

Slika

Okoli 8 ure smo prispeli na Stari vrh , kjer je bil tak mraz , da je bilo potrebno nekaj proti prehladu.

Slika

Seveda je bil z nami tudi krokodil , ki je z veseljem grizel.

Slika

Antigripin sta morala vzeti tudi vodja organizacije.

Slika

Pričeli smo z ogrevanjem.

Slika

Zavarovanje tekmovalne proge.

Slika

Po postavitvi proge smo si malce razgledali teren

Slika

Še malo ogrevanja.

Slika

Naš morjeplovec Lipnik se je želel odpeljati z Morjeplovskim pležuhom

Slika

Dogajanje med vpisovanjem rezultatov

Slika

Po tekmovanju je sledila pot do zgornje koče in je padel pogled v stvaritve narave

Slika

Pričelo se je urejanje rezultatov tekme

Slika

Seveda brez zastave ne gre

Slika

In še nekaj slik med čakanjem na kosilo in razglasitvijo rezultatov

Slika

Slika

Slika

Slika

Še malenkosti pred razglasitvijo

Slika

Slika

Vse ostalo pa mislim da bodo dopolnili.

Aja še moj rezultat današnjega dneva :shock: . Tudi to se dogaja he he :lol: :lol:

Slika
Uporabniški avatar
Masterpiece
Kontraadmiral
Prispevkov: 247
Pridružen: Ne Jan 04, 2009 19:54
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Masterpiece » Po Feb 08, 2010 20:50

Evo doma in direkt na morjeplovca.hehe.
Bilo je super kot vedno na vseh srečanjih.Ja alkohola res ni blo veliko ampak je blo vseen zelo luštno. Organizacija je bla za 10, če bi bil pa še štrom bi blo pa perfect.pustmo to za naslednje leto.
slikce in rezultati pa tud bojo.Je vse pr šefu v arhivu.


Hvala vsem za še en lep dan v dobri družbi!!

hja klenarci na omv-ju se je kr zaluštal pit z nami.Dobr orehovc je bil.Sam neki ni štimal pr njem.Ma je bla sam ena flaša :lol: [/quote]
Uporabniški avatar
Masterpiece
Kontraadmiral
Prispevkov: 247
Pridružen: Ne Jan 04, 2009 19:54
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Masterpiece » Po Feb 08, 2010 20:52

A me je Barh že prehitel So že slikce.Lepo lepo


barh napisal/-a:
Pričelo se je zjutraj ob 7 uri z zborom pri črpalki OMW.



Hja končal seje pa tud ob 7 zvečer na OMV-ju :lol:
Uporabniški avatar
kr en
Admiral
Prispevkov: 6703
Pridružen: So Nov 22, 2008 21:20
Kraj: From sea to sky
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a kr en » Po Feb 08, 2010 20:59

Ker imamo mal dlje do doma, sem zadnji. OMV orehovec od Sakaruna je res pasal na poti, kot "putnička" runda.
Hvala vsem za udeležbo in dobro družbo. Mraz in objektivne stvari so preprečile, da bi bilo tako, kot smo si zamislili.(odlično) Pa kaj češ, bo drugič bolje. Zanič pa v morjeplovski družbi tako ali tako ne more biti!
Hvala vsem še enkrat za pomoč, neštete telefonske klice, ki smo jih opravili, da smo vsaj osnovne stvari pošlihtali in speljali še en , sicer netipični, morjeplovski projekt.
"..Jer ovi ljudi normalni, tako su mi dosadni..." Jasmin Stavros

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gosti