želim vam lepo martinovanje,sam da ne bo kdo denarnice pozabu
Martinovanje 2010
Moderatorji: moderator2, moderator, theDamjan
Martini---a ste vsi pripravljeni in zdravi za zvečer-če bomo najdli do Rogaške se vidimo-Velenjska zasedba letos ni popolna-Skiper1 je bolan,Novinc je še v luftu iz Barcelone,PAPA bo pa verjetno zamudil ker je ob 4 naročen pri kozmetičarki
želim vam lepo martinovanje,sam da ne bo kdo denarnice pozabu
želim vam lepo martinovanje,sam da ne bo kdo denarnice pozabu
Lp CC
Danes so pa slike še vroče ,da vam malce lušta naredim
Imeli smo se odlično do jutranjih ur
Se zahvaljujem Rabuni-ju , da nam je pripravil lep program in vsem ostalim ,ki so bili prisotni , da nam je bilo še bolj lepo. Prilagam samo link , ker je treba še spat iti.
http://www.mojalbum.com/barh/martinovanje-rogaska-slatina-13-11-2010
LP Bojan
http://www.mojalbum.com/barh/martinovanje-rogaska-slatina-13-11-2010
LP Bojan
- Nikola T.
- Admiral
- Prispevkov: 5414
- Pridružen: Ne Nov 29, 2009 21:12
- Kraj: Lj.-Trzin-Izola-Devin
- Kontakt:
Vidim, da ste uživali. Upam, da se vidimo ob tej priliki prihodnje leto. Danes grem na pot in sem imel še precej za pripraviti, postoriti in moram se tudi spočiti, kar pa bi bilo zelo težko po slikah sodeč, če bi prišel na srečanje. Nisem se mogel pridružiti, ker se odpravljam že danes na pot.
LP Nikola Tesla
LP Nikola Tesla
Nazadnje spremenil Nikola T., dne Ne Nov 14, 2010 09:03, skupaj popravljeno 2 krat.
Mitja "P"
A si se okol obrnil, zdej greš pa nazaj lukno u posteljo delat ? Jaooo
Nasledn vikend dobiš samo vodo, pa se ta bo v ledu, da ne boš pretiraval...
A si se okol obrnil, zdej greš pa nazaj lukno u posteljo delat ? Jaooo
Nasledn vikend dobiš samo vodo, pa se ta bo v ledu, da ne boš pretiraval...
Nazadnje spremenil Tex, dne Ne Nov 14, 2010 17:54, skupaj popravljeno 1 krat.

“There’s no point having a boat if you don’t use it!”
Se pridružujem vsem pohvalam Rabuniju za odlično organizacijo, gospodu Mijošku za degustacijo odličnih vin in ostalim za super zabavo do zgodnjih jutranjih ur.
Rogaška je čudovit kraj, še bolj pa so vinske gorice
Nič ni bilo iz tega, očitno sta se ustrašila šefovega krcanja
Rogaška je čudovit kraj, še bolj pa so vinske gorice
val napisal/-a:Joško!
Oba z Sandro se bova napila. haha
Nič ni bilo iz tega, očitno sta se ustrašila šefovega krcanja
javlja se še eden ki je ustal od mrtvih
bilo je super kot vedno,družba odlična,edina napaka je,da sem tega Martina vzel preveč zares in probal vse spit
PAPA,je mislu da bo panoramska vožnja po bližnjih hribih,ampak je naša utrofla domov v prvo
Rabuni hvala za tvojo organizacijo
aja-spet smo naredili plus,pa tolk smo jedli pa pili
za december je na računu 140 eur
bilo je super kot vedno,družba odlična,edina napaka je,da sem tega Martina vzel preveč zares in probal vse spit
PAPA,je mislu da bo panoramska vožnja po bližnjih hribih,ampak je naša utrofla domov v prvo
Rabuni hvala za tvojo organizacijo
aja-spet smo naredili plus,pa tolk smo jedli pa pili
za december je na računu 140 eur
Lp CC
Hvala družbi hvala našemu Jožkotu za odličen ambijent in organizacijo posebna hvala pa šoferki, ki nas je varno in brez navigacije v prvo pripeljala domov. Lipnik tebe pa je gotovo zrušil tist tazadnji šluk CC-ja k je bil pretopu
Naslednjič prestavimo hladilnik iz barke v prtljažnik. 
^^^^^^^^^^^||
|______________||'""|""\__,_
|UNION_je zakon!!||__ |__|__ |)
I(@) |(@)"""**|(@)(@)****|(@)
|______________||'""|""\__,_
|UNION_je zakon!!||__ |__|__ |)
I(@) |(@)"""**|(@)(@)****|(@)
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov
