Martinovanje 2010

Vabila in navodila za redna mesečna srečanja članov in posebne dogodke

Moderatorji: moderator2, moderator, theDamjan

Uporabniški avatar
CC
Admiral
Prispevkov: 1071
Pridružen: To Maj 15, 2007 14:24
Kraj: Veleje~Dunat

OdgovorNapisal/-a CC » So Nov 13, 2010 09:46

Martini---a ste vsi pripravljeni in zdravi za zvečer-če bomo najdli do Rogaške se vidimo-Velenjska zasedba letos ni popolna-Skiper1 je bolan,Novinc je še v luftu iz Barcelone,PAPA bo pa verjetno zamudil ker je ob 4 naročen pri kozmetičarki :lol:

želim vam lepo martinovanje,sam da ne bo kdo denarnice pozabu :lol:
Lp CC
barh
Kapitan korvete
Prispevkov: 107
Pridružen: Po Jan 19, 2009 16:04
Kraj: Gorenjska
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a barh » Ne Nov 14, 2010 08:24

Danes so pa slike še vroče ,da vam malce lušta naredim :D Imeli smo se odlično do jutranjih ur :oops: Se zahvaljujem Rabuni-ju , da nam je pripravil lep program in vsem ostalim ,ki so bili prisotni , da nam je bilo še bolj lepo. Prilagam samo link , ker je treba še spat iti.
http://www.mojalbum.com/barh/martinovanje-rogaska-slatina-13-11-2010


LP Bojan
Uporabniški avatar
Nikola T.
Admiral
Prispevkov: 5414
Pridružen: Ne Nov 29, 2009 21:12
Kraj: Lj.-Trzin-Izola-Devin
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Nikola T. » Ne Nov 14, 2010 09:01

Vidim, da ste uživali. Upam, da se vidimo ob tej priliki prihodnje leto. Danes grem na pot in sem imel še precej za pripraviti, postoriti in moram se tudi spočiti, kar pa bi bilo zelo težko po slikah sodeč, če bi prišel na srečanje. Nisem se mogel pridružiti, ker se odpravljam že danes na pot. :lol:
LP Nikola Tesla
Nazadnje spremenil Nikola T., dne Ne Nov 14, 2010 09:03, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
bolid
Admiral
Prispevkov: 2659
Pridružen: Če Maj 29, 2008 18:56
Kraj: Novo mesto
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a bolid » Ne Nov 14, 2010 09:02

U šment dober ste se mel, saj po slikah sodeč :wink:
Ure dnevi leta tečejo....
Uporabniški avatar
evovii
Admiral
Prispevkov: 2775
Pridružen: Sr Nov 14, 2007 14:30

OdgovorNapisal/-a evovii » Ne Nov 14, 2010 11:19

Dobro jutro iz Rogaske....
Veter v laseh, travarca v zobeh ;)
marjan5
Viceadmiral
Prispevkov: 363
Pridružen: Ne Apr 29, 2007 20:29
Kraj: Sevnica, Osor

OdgovorNapisal/-a marjan5 » Ne Nov 14, 2010 11:37

Super je blo upam da se na naslednjem Martinovanju zopet vidimo :D
Krašnjan
Poročnik fregate
Prispevkov: 70
Pridružen: Pe Feb 15, 2008 12:20
Kraj: Krašnja

OdgovorNapisal/-a Krašnjan » Ne Nov 14, 2010 11:51

Po slikah sodeče, je bilo praznovanje Sv. Martina, zelo uspešno.
Sedaj pa bo na vrsti še en svetnik, ki ga povezujejo s pomorstvom in ribištvom. :idea:
Krašnjan
Poročnik fregate
Prispevkov: 70
Pridružen: Pe Feb 15, 2008 12:20
Kraj: Krašnja

OdgovorNapisal/-a Krašnjan » Ne Nov 14, 2010 11:52

Po slikah sodeče, je bilo praznovanje Sv. Martina, zelo uspešno.

Sedaj pa bo na vrsti še en svetnik, ki ga povezujejo s pomorstvom in ribištvom.
Uporabniški avatar
Piki
Admiral
Prispevkov: 2224
Pridružen: To Avg 28, 2007 21:45
Kraj: Ljubljana-Opatija

OdgovorNapisal/-a Piki » Ne Nov 14, 2010 13:56

Res smo se imeli fajn, hvala vsem za dobro družbo. :D
Uporabniški avatar
Mitja P
Admiral
Prispevkov: 2367
Pridružen: Ne Okt 19, 2008 19:04

OdgovorNapisal/-a Mitja P » Ne Nov 14, 2010 15:47

No, zdej sem pa jaz tudi od mrtvih vstal, čeprav zlo zlo težko :)

Hvala vsem za fantastično družbo in še enkrat hvala Rabuniju za vso odlično izpeljano organizacijo.

Grem zdej mal nazaj počivat.
ps. Hvala Barhu, da nas je ob pol 7 zjutraj varno dostavil domov.

Lp Mitja
Uporabniški avatar
Tex
Admiral
Prispevkov: 8355
Pridružen: Sr Mar 28, 2007 00:28
Kraj: Morje

OdgovorNapisal/-a Tex » Ne Nov 14, 2010 15:54

Mitja "P" :lol:
A si se okol obrnil, zdej greš pa nazaj lukno u posteljo delat ? Jaooo
Nasledn vikend dobiš samo vodo, pa se ta bo v ledu, da ne boš pretiraval...
Nazadnje spremenil Tex, dne Ne Nov 14, 2010 17:54, skupaj popravljeno 1 krat.
SlikaSlika
“There’s no point having a boat if you don’t use it!”
Uporabniški avatar
Joško
Admiral
Prispevkov: 1774
Pridružen: Če Sep 17, 2009 15:02
Kraj: Koper

OdgovorNapisal/-a Joško » Ne Nov 14, 2010 16:01

Se pridružujem vsem pohvalam Rabuniju za odlično organizacijo, gospodu Mijošku za degustacijo odličnih vin in ostalim za super zabavo do zgodnjih jutranjih ur.

Rogaška je čudovit kraj, še bolj pa so vinske gorice :D


val napisal/-a:Joško!

Oba z Sandro se bova napila. haha

Nič ni bilo iz tega, očitno sta se ustrašila šefovega krcanja
:)"Dobrega štromarja zruka samo slab šnops":)
Uporabniški avatar
CC
Admiral
Prispevkov: 1071
Pridružen: To Maj 15, 2007 14:24
Kraj: Veleje~Dunat

OdgovorNapisal/-a CC » Ne Nov 14, 2010 19:38

javlja se še eden ki je ustal od mrtvih :shock:
bilo je super kot vedno,družba odlična,edina napaka je,da sem tega Martina vzel preveč zares in probal vse spit :lol: :lol:
PAPA,je mislu da bo panoramska vožnja po bližnjih hribih,ampak je naša utrofla domov v prvo :lol:
Rabuni hvala za tvojo organizacijo :wink:

aja-spet smo naredili plus,pa tolk smo jedli pa pili :lol:
za december je na računu 140 eur :lol:
Lp CC
val
Admiral
Prispevkov: 1566
Pridružen: Po Sep 08, 2008 20:12
Kraj: Maribor-koper- Pula

OdgovorNapisal/-a val » Ne Nov 14, 2010 20:08

Bilo je čudovito,družba enkratna, zahvala Rabuniju za odlično organizacijo.
Sandro še danes noge bolijo od plesa in mojih podplatov :D .
Joško ! sem vesel ,da si ti rešil mojo in tvojo pivsko čast, se ti bom ti drugič oddolžil.
Spala sva odlično do prihoda Mika v motel .:D
papa
Viceadmiral
Prispevkov: 442
Pridružen: Sr Jan 30, 2008 12:18
Kraj: ČRNA GORA - MURTER- SLANICA

OdgovorNapisal/-a papa » Ne Nov 14, 2010 21:03

Hvala družbi hvala našemu Jožkotu za odličen ambijent in organizacijo posebna hvala pa šoferki, ki nas je varno in brez navigacije v prvo pripeljala domov. Lipnik tebe pa je gotovo zrušil tist tazadnji šluk CC-ja k je bil pretopu :D :D Naslednjič prestavimo hladilnik iz barke v prtljažnik. :wink:
^^^^^^^^^^^||
|______________||'""|""\__,_
|UNION_je zakon!!||__ |__|__ |)
I(@) |(@)"""**|(@)(@)****|(@)

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov