
Tank sem dobil iz barke da pogledam ce je cist. Nafta je bila cista tako da je tank se v dobrem stanju. A ga vseeno scistim? Samo ne vem kako..
Nima plovca da bi videl nivo nafre. Sem mislil samo en pokrov zgoraj namontirat da preverim s kaksno leseno palcko. Ne bi prevec kompliciral.. Ve kdo kje se dobi tak pokrov? Pa dovodno cev na sliki bi tudi zamenjal. Kje se to dobi? Sem ze iskal po spletu pa ne najdem..
