NASA napisal/-a:Si komponente izbral sam ali so ti oni sestavili tak komplet?
Si to vgradil v obstoječ box na barki? Kakšno in koliko debeli izolacijo imaš?
Želel sem kompresor BD 35, potem pa so v Empor trgovini predlagali hladilno enoto, s tem kompresorjem, ki je bila cenovno ugodna. Ni imela hitrih spojk, tako da je moral priti na barko hladilničar.
Izparilnik sem želel enakih mer kot je bil prej, ker ravno paše v en prostor v koritu hladilnika. Takrat je bil to z oznako S2, zdaj je S8. Termostat je lahko najbolj navaden ali elektronski.
Hladilnik je trenutno v prenovi, izolacija bodo plošče ekspandiranega poliuretana z zaprtimi celicami, 6 cm.
Vse glede hladilnikov sem našel v temah:
viewtopic.php?f=5&t=22058&p=356840&hilit=#p356840
viewtopic.php?f=2&t=7822&p=129564&hilit=#p129564











