saj vem, da mogoče že malo "težim", vendar me zanimajo vaša mnenja o Elan 707. Kako se obnaša v plovbi, jadranju (čeprav tovrstni razred bark ni primarno namenjen ravno regatam), skratka čimveč informacij bi prosil ...
Hvala in lp!
Moderatorji: moderator2, Marchi, moderator
matejofski napisal/-a:Nihče s 707ko ali vsaj dobrimi / slabimi izkušnjami z njo?
Grega295 napisal/-a:Nekaj najdeš tule: http://www.morjeplovec.net/forum/viewto ... highlight=
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost