''High End'' Termoelektrični Coolbox

Vse o opremi motornih plovil in jadrnic, tehnični nasveti v zvezi z opremljanjem plovil, prikolice za prevoz plovil, stojala za zimovanje plovil...

Moderatorji: moderator2, cibro, moderator

polanc
Admiral
Prispevkov: 9476
Pridružen: Če Dec 04, 2008 21:00
Kraj: sevnica

OdgovorNapisal/-a polanc » Po Maj 26, 2014 12:53

sej tovornjakarji ne ugašajo hladilnike ponoč :o dolgi zagon sem mislil to,da mora kompresor dooooooolgo laufat brez prekinitve,sicer pa ve vsak zase.jaz sem butnu na pribo 100 w celico in 330 ah akuje pa vklopim hladilnik aprila,izklopim pa oktobra...na tafrišni bo pa 200w celic,ker sem na boji ne v marini..torej brez elektrike
lp iztok
Baracuda
Kapitan bojne ladje
Prispevkov: 140
Pridružen: Po Mar 19, 2012 22:10

OdgovorNapisal/-a Baracuda » Po Maj 26, 2014 15:16

Evo, mislim, da bom zmontiral tole:
http://www.rakuten.de/produkt/fr35-ac-d ... 1401103961

bojda best price performance ta hip pri temu ponudniku.

Lp,
B
Matejc
Admiral
Prispevkov: 2593
Pridružen: To Maj 19, 2009 22:01
Kraj: SLO - HR, skratka EU

OdgovorNapisal/-a Matejc » Po Maj 26, 2014 15:50

Zgleda OK... pa ne mislim vizualno, da se ne bo kdo spotaknu :wink: :wink:
Sm jo prpelu da bo kuhala kt mami, pa je pila kt ati...
EL CAPITANO
Admiral
Prispevkov: 860
Pridružen: Sr Sep 03, 2008 11:45
Kraj: Brezovica pri Lj.- Bunarina Pula

OdgovorNapisal/-a EL CAPITANO » Če Maj 29, 2014 16:44

Sam ga uporabljam že dal časa kot dodatni hladilnik na barki. Uporabljam ga tudi za prevoz rib do doma. Zadeva dela odlično. Pomebno je samo , da je vgrajen Danfosov kompresor in ne kitajski !
FISHING & SAILING IS LIFE

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov