Navionics nadgradnja ploter kartice Raymarine

Vse o opremi motornih plovil in jadrnic, tehnični nasveti v zvezi z opremljanjem plovil, prikolice za prevoz plovil, stojala za zimovanje plovil...

Moderatorji: moderator2, cibro, moderator

MicTic
Viceadmiral
Prispevkov: 495
Pridružen: Ne Jul 25, 2010 12:48
Kraj: Ljubljana

Navionics nadgradnja ploter kartice Raymarine

OdgovorNapisal/-a MicTic » Če Apr 14, 2016 10:31

Ima kdo izkušnje z nadgradnjo originalnih Navionics C-map kartic.
Imam raymarinov barvni ploter C60, star cca 8 let in seveda tudi temu primerno software opremo. Predvsem mislim C-map Navionic+ kartico.
...
na naslovu:
http://www.navionics.com/en/navionics-u ... ates_EN_US
priporočajo "Brezplačno" nadgradnjo teh kartic.
Ali ima kdo kako izkušnjo, saj sem pred leti poiskušal to že narediti in sem zbrisal kartico in imel nato dodatne stroške...
Flying is beautiful.
Sailling is better!
NOVI FOSIL
Admiral
Prispevkov: 2555
Pridružen: To Jan 05, 2016 20:50
Kraj: LJ-CRES
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a NOVI FOSIL » So Apr 16, 2016 23:54

Sam sem hotel na Navionics karti narediti nadgradnjo.
Po bolj natančnem pregledu sem ugotovil, da nadgradnja ni brezplačna.

Zato se nisem odločil za nadgradnjo.
Edine spremembe so lahko v lukah in večjem zumu, kar za samo plovbo ni tako pomembno.
Dimen
Viceadmiral
Prispevkov: 391
Pridružen: Sr Dec 29, 2010 11:57

OdgovorNapisal/-a Dimen » Po Apr 18, 2016 20:11

V Belcon-u kupis kartico za nadgradnjo za 122e in potem preko spletne strani navionicsa nadgradis na najnovejse mape.
No. 1
Admiral
Prispevkov: 1236
Pridružen: Ne Maj 23, 2010 22:26
Kraj: Vodice & Novigrad

Re: Navionics nadgradnja ploter kartice Raymarine

OdgovorNapisal/-a No. 1 » To Apr 19, 2016 14:16

MicTic napisal/-a:Ima kdo izkušnje z nadgradnjo originalnih Navionics C-map kartic.
Imam raymarinov barvni ploter C60, star cca 8 let in seveda tudi temu primerno software opremo. Predvsem mislim C-map Navionic+ kartico.
...
na naslovu:
http://www.navionics.com/en/navionics-u ... ates_EN_US
priporočajo "Brezplačno" nadgradnjo teh kartic.
Ali ima kdo kako izkušnjo, saj sem pred leti poiskušal to že narediti in sem zbrisal kartico in imel nato dodatne stroške...


Jst sm to delu en mesec nazaj, dal sem v comp (Apple) zagnala se mi je njihova aplikacija, povezala na net, naložila free update in to je to-samodejno.
Wellcraft 2600 Martinique

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 12 gostov