Ima kdo izkušnje z nadgradnjo originalnih Navionics C-map kartic.
Imam raymarinov barvni ploter C60, star cca 8 let in seveda tudi temu primerno software opremo. Predvsem mislim C-map Navionic+ kartico.
...
na naslovu:
http://www.navionics.com/en/navionics-u ... ates_EN_US
priporočajo "Brezplačno" nadgradnjo teh kartic.
Ali ima kdo kako izkušnjo, saj sem pred leti poiskušal to že narediti in sem zbrisal kartico in imel nato dodatne stroške...
Navionics nadgradnja ploter kartice Raymarine
Moderatorji: moderator2, cibro, moderator
Navionics nadgradnja ploter kartice Raymarine
Flying is beautiful.
Sailling is better!
Sailling is better!
-
NOVI FOSIL
- Admiral
- Prispevkov: 2555
- Pridružen: To Jan 05, 2016 20:50
- Kraj: LJ-CRES
- Kontakt:
Re: Navionics nadgradnja ploter kartice Raymarine
MicTic napisal/-a:Ima kdo izkušnje z nadgradnjo originalnih Navionics C-map kartic.
Imam raymarinov barvni ploter C60, star cca 8 let in seveda tudi temu primerno software opremo. Predvsem mislim C-map Navionic+ kartico.
...
na naslovu:
http://www.navionics.com/en/navionics-u ... ates_EN_US
priporočajo "Brezplačno" nadgradnjo teh kartic.
Ali ima kdo kako izkušnjo, saj sem pred leti poiskušal to že narediti in sem zbrisal kartico in imel nato dodatne stroške...
Jst sm to delu en mesec nazaj, dal sem v comp (Apple) zagnala se mi je njihova aplikacija, povezala na net, naložila free update in to je to-samodejno.
Wellcraft 2600 Martinique
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 12 gostov
