Pozdravljeni. Zanima me kako naj zvežem voltmeter? Se pravi potegnem samo dve žici iz baterije na voltmeter? Ali dam voltmeter pod stikalo, da ga bom lahko užigal in ugašal po svoje?
voltmeter bo na gumenjaku na konzoli. Aja pa verjetno treba tudi ozemljitev dat gor ne?
No hvala.
vezava voltmetra
Moderatorji: moderator2, cibro, moderator
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gosti
