Dokumenti za čoln

Vse o opremi motornih plovil in jadrnic, tehnični nasveti v zvezi z opremljanjem plovil, prikolice za prevoz plovil, stojala za zimovanje plovil...

Moderatorji: moderator2, cibro, moderator

gklaric
Štabni praporščak
Prispevkov: 41
Pridružen: Pe Jul 30, 2010 21:33

Dokumenti za čoln

OdgovorNapisal/-a gklaric » Sr Jun 22, 2011 17:42

Kupim dokumente (vpisni list) za čolen 4m,pomožnosti kliček,ali libis 340 ali kaj podobnega za možnost registracije.
Uporabniški avatar
cibro
Admiral
Prispevkov: 5004
Pridružen: Ne Jun 10, 2007 23:35

OdgovorNapisal/-a cibro » Če Jun 23, 2011 12:00

Ne vemo kaj je colen :lol:
Uporabniški avatar
mamaMicka
Admiral
Prispevkov: 4811
Pridružen: To Jan 11, 2011 17:27

OdgovorNapisal/-a mamaMicka » Če Jun 23, 2011 12:08

piše čolen!
al

OdgovorNapisal/-a al » Če Jun 23, 2011 12:21

LOL

prodam vse vrste dokumentov za ČOLENE
Uporabniški avatar
mamaMicka
Admiral
Prispevkov: 4811
Pridružen: To Jan 11, 2011 17:27

Re: Dokumenti za čolen

OdgovorNapisal/-a mamaMicka » Če Jun 23, 2011 12:35

gklaric napisal/-a:Kupim dokumente(vpisni list) za čoln dolžine 4m. Najraje Kliček, Libis 340 in podobno. Potrebujem za registracijo svojega plovila.


Izvolite fantje, pa ne delajte se norca!

:)
Uporabniški avatar
mamaMicka
Admiral
Prispevkov: 4811
Pridružen: To Jan 11, 2011 17:27

OdgovorNapisal/-a mamaMicka » Če Jun 23, 2011 12:39

http://www.morjeplovec.net/forum/search ... de=results
Poglejte koliko ČOLENOV imamo na forumu. Tri strani!


@janadino tema je v napačni rubriki!!!! :)

kaj? naj dela!
janadino
Admiral
Prispevkov: 3977
Pridružen: Če Okt 11, 2007 14:57

OdgovorNapisal/-a janadino » Če Jun 23, 2011 13:34

Si žal nisi dobro prebral, imam pristojnosti samo v rubriki gumenjaki, če ne bi že šiba pela. :lol:
Guma je guma, zaenkrat.
Uporabniški avatar
EDO
Admiral
Prispevkov: 1881
Pridružen: Po Nov 16, 2009 13:44
Kraj: Ljubljana - Lovran - Umag

OdgovorNapisal/-a EDO » Če Jun 23, 2011 14:18

mamaMicka napisal/-a:http://www.morjeplovec.net/forum/search.php?mode=results
Poglejte koliko ČOLENOV imamo na forumu. Tri strani!


Bolidu pripada zmaha. Absolutno in v svoji kategoriji :lol: Čeprav se je enkrat zmotil in napisal "čoven" :lol:
Pa brez zamere. Saj je vse skupaj samo en hec :wink:
Living well is the best revenge
https://www.facebook.com/NotaBeneSailing/
gklaric
Štabni praporščak
Prispevkov: 41
Pridružen: Pe Jul 30, 2010 21:33

OdgovorNapisal/-a gklaric » Če Jun 23, 2011 21:12

oprostite pisavi bodite obzirnih do drugih nekateri smo tudi tujci na forumu!rajši se osredotočite na vprašanje ne pa slovnici...Slovnica je za v osnovno šolo...
gklaric
Štabni praporščak
Prispevkov: 41
Pridružen: Pe Jul 30, 2010 21:33

OdgovorNapisal/-a gklaric » Če Jun 23, 2011 21:14

dokumente so mi pa ospeli zrihtat v kopru,kjer so založili orginal pogodbo...
Uporabniški avatar
dule
Admiral
Prispevkov: 751
Pridružen: Pe Jul 27, 2007 15:53

OdgovorNapisal/-a dule » Če Jun 23, 2011 21:39

Sam da si zrihtov dokumente.
vladimir
Kapitan
Prispevkov: 172
Pridružen: To Sep 07, 2010 18:05

OdgovorNapisal/-a vladimir » Če Jun 23, 2011 21:48

Mogoče je res slovnica za osnovno šolo,ampak mislim,da si nas ravno ti učil,kako se sklanja klinček.
al

OdgovorNapisal/-a al » Če Jun 23, 2011 21:51

Tujec, glavno da so ti OSPELI zrihtat dokumente za ČOLEN.
hawk!

Ne se sekirat, malo se moramo nasmejat. Nic slabega...
Napiši raje še kaj...:)
Uporabniški avatar
mamaMicka
Admiral
Prispevkov: 4811
Pridružen: To Jan 11, 2011 17:27

OdgovorNapisal/-a mamaMicka » Če Jun 23, 2011 21:52

gklaric napisal/-a:oprostite pisavi bodite obzirnih do drugih nekateri smo tudi tujci na forumu!rajši se osredotočite na vprašanje ne pa slovnici...Slovnica je za v osnovno šolo...

Nu vajš se je trajba vseanu držat usaj najkej slovnce kaku bpa zglajdalu čb usak pa suje gavuru taki k dama md sasajdi bbiv an kurc pa damače pavajdanu.

j pa stvar drgačana je blu samu an malu hajca na tuj račun. Bseda čolen je smajšna pa kje biu cibro ravnu velemnti de se je pohajcu na tuj račun.
Tude jez sm biu velemnt pa sm ša an mal padkuru.

Nu pna zemajr. :)

Prevod:
No veš, se je treba vseeno držat vsaj nekaj slovnice. Kako pa bi izgledalo, če bi vsak po svoje govoril tako, kot doma med sosedi. Bi bil en falus po domače povedano.
Je pa stvar drugačna... Je bilo samo malo heca na tvoj račun. Beseda čolen je smešna in Cibro je bil ravno v elementu, da se je pohecal ta tvoj račun. Tudi jaz sem bil v elementu in sem še malo podkuril.

Pa ne zameri!

P.s. tvoja slovnica je OK, samo čolen je pa res hecno :)
Uporabniški avatar
EDO
Admiral
Prispevkov: 1881
Pridružen: Po Nov 16, 2009 13:44
Kraj: Ljubljana - Lovran - Umag

OdgovorNapisal/-a EDO » Če Jun 23, 2011 22:24

:lol: :lol: :lol: mamaMicka. Ta je pa dobra. Z guštom sem se nasmejal.
Glede na to, da sem jaz tudi tujec se mi tole tvoje narečje zdi "svetsko".
Če bi jaz kaj napisal v mojem bi tudi rabil napisat prevod.
gklaric je po mojem tam nekje z mojega konca. Vsaj po priimku sodeč. Istra in bližja okolica a ne gklaric :wink:
Pa glavno, da si zrihtal "ausweis" za barko :wink:
Še enkraz brez zamere :!:
Living well is the best revenge

https://www.facebook.com/NotaBeneSailing/

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 11 gostov