vrvi

Vse o opremi motornih plovil in jadrnic, tehnični nasveti v zvezi z opremljanjem plovil, prikolice za prevoz plovil, stojala za zimovanje plovil...

Moderatorji: moderator2, cibro, moderator

Uporabniški avatar
admin
Site Admin
Prispevkov: 8827
Pridružen: Sr Nov 22, 2006 21:34
Kraj: Ljubljana-Punat
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a admin » Če Avg 18, 2011 13:42

Upam, da ni nihče od morjeplovcev tako trapast, da bi se privezal na bojo na uho številka 2... :shock:
Uporabniški avatar
Gaso
Admiral
Prispevkov: 1480
Pridružen: To Dec 09, 2008 09:38
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a Gaso » Če Avg 18, 2011 23:11

Jaz ne vežem niti na 1 in imam enake boje, ampak imam le zanko narejeno toliko da je boja zavezana in mi dvigne vrv, barka pa je dejansko na osnovni vrvi mimo boje.
Uporabniški avatar
Mike
Admiral
Prispevkov: 1373
Pridružen: To Jul 01, 2008 11:01
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Mike » Pe Avg 19, 2011 08:46

Gaso napisal/-a:Jaz ne vežem niti na 1 in imam enake boje, ampak imam le zanko narejeno toliko da je boja zavezana in mi dvigne vrv, barka pa je dejansko na osnovni vrvi mimo boje.


Podpis :!:
V8 + Jet drive
Uporabniški avatar
Marchi
Admiral
Prispevkov: 7097
Pridružen: Če Apr 17, 2008 11:08

OdgovorNapisal/-a Marchi » Pe Avg 19, 2011 08:58

Pri taki, ki ima notranjo inox povezavo med rinkama, se včasih tudi vežem samo na zgornjo, predvsem za kratke postanke, čez noč pa potegnem vrv skozi spodnjo rinko.

Slika
Uporabniški avatar
glens
Admiral
Prispevkov: 951
Pridružen: To Avg 17, 2010 18:25
Kraj: ACI Ičići

OdgovorNapisal/-a glens » Pe Avg 19, 2011 09:17

Gaso napisal/-a:Jaz ne vežem niti na 1 in imam enake boje, ampak imam le zanko narejeno toliko da je boja zavezana in mi dvigne vrv, barka pa je dejansko na osnovni vrvi mimo boje.


Tudi sam imam točno takole narejeno.

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 11 gostov