Jaz ne vežem niti na 1 in imam enake boje, ampak imam le zanko narejeno toliko da je boja zavezana in mi dvigne vrv, barka pa je dejansko na osnovni vrvi mimo boje.
Gaso napisal/-a:Jaz ne vežem niti na 1 in imam enake boje, ampak imam le zanko narejeno toliko da je boja zavezana in mi dvigne vrv, barka pa je dejansko na osnovni vrvi mimo boje.
Pri taki, ki ima notranjo inox povezavo med rinkama, se včasih tudi vežem samo na zgornjo, predvsem za kratke postanke, čez noč pa potegnem vrv skozi spodnjo rinko.
Gaso napisal/-a:Jaz ne vežem niti na 1 in imam enake boje, ampak imam le zanko narejeno toliko da je boja zavezana in mi dvigne vrv, barka pa je dejansko na osnovni vrvi mimo boje.