POLOŽAJ IZVENKRMNEGA MOTORJA V VODI
Moderatorji: moderator2, cibro, moderator
-
dalvey
POLOŽAJ IZVENKRMNEGA MOTORJA V VODI
Zobar, Lp,
Nisem pričakoval tako ažurnega odziva, hvala za odgovor. Takoj se vidi, da imaš do potankosti vse preštudirano. Razlika med nama je v tem, da jaz še nisem prišel do Z pogona. Nasvet je O.K.
Nisem pričakoval tako ažurnega odziva, hvala za odgovor. Takoj se vidi, da imaš do potankosti vse preštudirano. Razlika med nama je v tem, da jaz še nisem prišel do Z pogona. Nasvet je O.K.
-
dalvey
POLOŽAJ IZVENKRMNEGA MOTORJA V VODI
Rok-11 pozdravljen,
Kot si navedel je pomembna tudi črna barva zaščite, hvala za posredovanje spoznanje, seveda vidim, da je važno najbolj, da zaradi nepropustnosti svetlobe po motorju nič ne raste. O.K. hvala!
Lp in mirno morje
Kot si navedel je pomembna tudi črna barva zaščite, hvala za posredovanje spoznanje, seveda vidim, da je važno najbolj, da zaradi nepropustnosti svetlobe po motorju nič ne raste. O.K. hvala!
Lp in mirno morje
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 10 gostov
