POLOŽAJ IZVENKRMNEGA MOTORJA V VODI

Vse o opremi motornih plovil in jadrnic, tehnični nasveti v zvezi z opremljanjem plovil, prikolice za prevoz plovil, stojala za zimovanje plovil...

Moderatorji: moderator2, cibro, moderator

zobar
Viceadmiral
Prispevkov: 448
Pridružen: Ne Mar 11, 2007 08:32

OdgovorNapisal/-a zobar » So Avg 23, 2008 18:22

Za Z pogone je še boljša vreča, ki jo dobimo pri vulkanizerjih ,ko menjamo gume. Je večja in se jo lažje natakne na kompletno peto.
Rok-11
Admiral
Prispevkov: 1211
Pridružen: Ne Avg 17, 2008 09:58
Kraj: Ljubljana, Ribiška vasica - It.

OdgovorNapisal/-a Rok-11 » So Avg 23, 2008 20:49

Meni se je zdela boljša tista črna za smeti. Čez nogo Alpha 1 je šla brez problemov.

Poanta je le v tem, da ne prepušča svetlobe, ker tako po motorju nič ne raste. Meni je držalo tudi po 1 mesec.
dalvey

POLOŽAJ IZVENKRMNEGA MOTORJA V VODI

OdgovorNapisal/-a dalvey » Ne Avg 24, 2008 11:37

Zobar, Lp,
Nisem pričakoval tako ažurnega odziva, hvala za odgovor. Takoj se vidi, da imaš do potankosti vse preštudirano. Razlika med nama je v tem, da jaz še nisem prišel do Z pogona. Nasvet je O.K.
dalvey

POLOŽAJ IZVENKRMNEGA MOTORJA V VODI

OdgovorNapisal/-a dalvey » Ne Avg 24, 2008 11:45

Rok-11 pozdravljen,
Kot si navedel je pomembna tudi črna barva zaščite, hvala za posredovanje spoznanje, seveda vidim, da je važno najbolj, da zaradi nepropustnosti svetlobe po motorju nič ne raste. O.K. hvala!
Lp in mirno morje
Uporabniški avatar
gregor.n
Admiral
Prispevkov: 4409
Pridružen: Pe Apr 04, 2008 10:26
Kraj: Zanzibar
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a gregor.n » Po Avg 25, 2008 14:04

Pozdravljeni
Iz prve roke vam povem da na duo prop spravite samo 200 litrsko vrečko, ki jo težko dobite v trgovini . Jaz sem jih naročil direktno od proizvajalca in pa obvezno črna oziroma svetlobno čim manj prepustna.
lpg
https://medisken.si
Tom
Kapitan korvete
Prispevkov: 96
Pridružen: Če Jun 26, 2008 07:42

OdgovorNapisal/-a Tom » Po Avg 25, 2008 15:01

Pozdravljen gregor.n

Če si tako prijaze, ker si že naročal vreče - pri katerem proizvajalcu si ti naročil?.

Hvala

LP
Uporabniški avatar
gregor.n
Admiral
Prispevkov: 4409
Pridružen: Pe Apr 04, 2008 10:26
Kraj: Zanzibar
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a gregor.n » Po Avg 25, 2008 22:07

Pozdravljen
Vrečke so dimenzij 90x170, 200 litrov, črne (prozorne dobiš v vsaki kmetijski trgovini ker jih uporabljajo za zelje) mislim da sem jih naročil pri podjetju Plasta v Šentrupertu.
lpg
https://medisken.si
Uporabniški avatar
ss9940
Viceadmiral
Prispevkov: 435
Pridružen: Če Apr 10, 2008 19:15
Kraj: Maribor

OdgovorNapisal/-a ss9940 » To Avg 26, 2008 12:32

Hmmm... a pozna kdo princip elektro anod??? ;) Me zanima po kakšnem principu delujejo le-te...

LP

SS
Zakaj nimamo nikoli dovolj časa da bi zadevo naredili dobro prvič, vedno pa dovolj časa da jo naredimo še enkrat?

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 10 gostov