habibi Vll napisal/-a::oops: Ja, oznaka T in N nista transportni oznaki, ampak hitrostni razred.
c je obremenitev
Moderatorji: moderator2, cibro, moderator
habibi Vll napisal/-a::oops: Ja, oznaka T in N nista transportni oznaki, ampak hitrostni razred.
morosito napisal/-a:Se eno vorasanje...ce kdo zna...sem bral neki da baje od 2018 v italijo bodo morale vse prikolice do 3,5t opravljati ponovno tehnicne preglede? Ker do zdaj je veljal zakon da samo ob nakupu se opravi tehnicni in pol vecno ni rablo..samo zavarovanje vsako leto :/
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov