razvlaževanje preko zime

Vse o opremi motornih plovil in jadrnic, tehnični nasveti v zvezi z opremljanjem plovil, prikolice za prevoz plovil, stojala za zimovanje plovil...

Moderatorji: moderator2, cibro, moderator

CAR
Admiral
Prispevkov: 2375
Pridružen: Sr Mar 26, 2008 19:54
Kraj: Ljubljana - ACI Supetarska draga - Rab

OdgovorNapisal/-a CAR » Sr Sep 30, 2015 21:29

Jaz uporabljam Cerasit. Nastavim 4 po celi barki in nikoli problema z vlago. Sem pa vsak mesec enkrat na barki preko vikenda.
You can't control the wind, but you can adjust your sails.
aleks09
Admiral
Prispevkov: 1151
Pridružen: Po Jul 12, 2010 20:15
Kraj: kras

OdgovorNapisal/-a aleks09 » Po Okt 05, 2015 12:23

Jaz uporabljam nekaj temu podobnega http://www.ceneje.si/Izdelek/2032270/do ... max-1000-g ... eno veliko dam v motorni prostor, eno pa v lijak v kuhinji (salonu), eno manjšo pa v lijak v kopalnici. Lani mi je na suhem vezu to vzdržalo od 1.10. do 15.1.2015 nato sem sol zamenjal in je bilo OK do maja. Posode daš na mesto kjer lahko voda odteka in zato jih daš v lijak, da odteka kar ven. Vsi prostori in tkanine so bili lepo suhi, kontroliral pa sem enkrat na mesec (čeprav bi lahko enkrat na dva meseca).
Roman 1
Admiral
Prispevkov: 2024
Pridružen: Ne Jun 01, 2008 20:15
Kraj: Novo mesto, Klimno

OdgovorNapisal/-a Roman 1 » Po Okt 05, 2015 21:26

Če daš sol v lijak, potem posodice, ki je na linku sploh ne potrebuješ. Jaz postavim to posodicona na dno kabine manjšega fisharmana in jo praznim cca 1x mesečno....in takrat jo tudi dobro prezračim
mirno morje

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gosti