TECHNI ICE
Moderatorji: moderator2, cibro, moderator
zdej ko ti WAECO 36 piše na hladilniku se ti pa je...za lističe a
Je bil tiskarski škrat.
Nazadnje spremenil polanc, dne Če Jun 09, 2016 21:43, skupaj popravljeno 1 krat.
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gosti
