morosito napisal/-a:kr3mn1 napisal/-a:morosito napisal/-a:Jaz sem vceraj imel radio in dva zocnika po 85w rms..nabijal celo noc na pomolu, podvodne lucke 2x10w led prizgane, spotoma uporabljal tuš, sidrna luc in led lucka v kabini..od 21.30 do 1 zjutraj...je moja 150ka 4t prizgala iz prve.
Baterija: 95ah agm exide
res nekdo, ki si ga želiš imet za soseda na pomolu...
Ni na vezu ce te zanima...brez skrbi.
Je bilo v portorozu pred coco bar

A drugace jaz nisem tu nek sparovcek ali penzionist...ko eni ki kupujejo barko da bi prezivljali celo poletno sezono privezani v marini in priklopljeni na elektro omarici.
Kolko debilov iz severne slovenije vidim k majo 7m plovilo pa se ne upajo sami se odvezat in it na morje. Skozi morajo imet prijatelja ki bo pomagal...katastrofa.
Se pa jaz sem iz ankarana in poleti pridejo bande samo neki pit in zurat in delat galamo po cele noci...jaz sem tega vajen.
Problem je pa ko jaz grem gor na sever pa imamo zurko pa ce delas galamo po 22 uri imas ze groznje in frke in takoj problemi s policijo...
Logično.
Na morje hodimo iz različnih razlogov - a včasih je komu težko doumeti, da imamo nekateri žurk že vrh glave, hrup vse dneve doma (tudi od sosedov) in da gremo na morje poslušat valove.
Za ljubitelje muzike so slušalke res dobra stvar.