Imel sem nekaj odvečnega časa, pa sem tuhtal, kako pritrdit pomožni motor na plovilo, brez da bi posegal kaj v trup, se pravi brez raznega vrtanja krmne ploščadi in bi ga imel samo takrat gori, ko bi ga res potreboval.Pri vseh nosilcih, ki jih kupiš v trgovini, moraš vrtati krmno ploščo, kar pa meni ni všeč, pa še moja krmna ploščad je zaenkrat majhna, tako da bi mi ta nosilec iz trgovine hodil v napoto.No ja ratalo je tole
nosilec že narejen, vendar še v delavnici
enostavno, sem lestev odvil in vijake zamenjal z inox zatiči, za hitro snemanje lestve in še hitrejše pritrjevanje nosilca
takole pa je že namontiran nosilec
ter motor na njem
Sedaj pa ga moram dat samo še malo cinkat in upam da ga nebom nikoli potreboval

Ure dnevi leta tečejo....