popravilo na Krku odžagano kar z ročno žago, šperplato pa smo najdli v smeteh. V krvi cca 2-8% alkota
Še kje je bilo to zmontiran žal slikano pred montažo nove pohodne steze
Frik
Moderatorji: moderator2, cibro, moderator
kr en napisal/-a:Sej pod težo vse tiste pijače, je še malenkost, da je samo les počil. čudno da hidravlika ni počepnila
frikmusic napisal/-a:Ko sem videl ko je dec zletu čez in dobil ogrodje pasarele med pirhe sem si reku sedaj je pa konec rute pa vendar nam je alko pomagal, deca smo zvlekli ven in padla je runda, pa še ena, pa še ena, pa še ena, pa še ena ker je ostal živ pol se pa ne spomnim najbolje po mojem spominu smo še malo nadaljevali da ni deca preveč bolelo...![]()
![]()

Po forumu brska: Bing [Bot] in 4 gosti