Držalo za pijačo

Vse o opremi motornih plovil in jadrnic, tehnični nasveti v zvezi z opremljanjem plovil, prikolice za prevoz plovil, stojala za zimovanje plovil...

Moderatorji: moderator2, cibro, moderator

blze
Admiral
Prispevkov: 943
Pridružen: Ne Maj 02, 2010 17:41
Kraj: Il. Bistrica-Selce
Kontakt:

Držalo za pijačo

OdgovorNapisal/-a blze » So Dec 25, 2010 09:35

Živjo. Zanima me, če kdo ve kje bi lahko dobil držalo za pijačo v Lj?

Če naročim prek neta, me košta poštnina več kot držalo :shock:

Tako da če kdo ve za kako trgovino le na dan sz njo :wink:

Bi pa kej takega no, če je sploh funkcionalno:


Hvala

http://www.mixi-caravaning.si/images/im ... e=0&main=1

P.S Sem probu dat sliko v forum pa ne gre.

Slika
Uporabniški avatar
admin
Site Admin
Prispevkov: 8827
Pridružen: Sr Nov 22, 2006 21:34
Kraj: Ljubljana-Punat
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a admin » So Dec 25, 2010 10:38

Lotos Marin na zaloški ali pa Kamm v BTC...
blze
Admiral
Prispevkov: 943
Pridružen: Ne Maj 02, 2010 17:41
Kraj: Il. Bistrica-Selce
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a blze » So Dec 25, 2010 10:52

Ma v kamu sem že spraševal maja, pa je reku da ne držijo takih stvari.

Za lotus marine pa nisem prašu, bom poklicu pa uprašu.
Uporabniški avatar
evovii
Admiral
Prispevkov: 2775
Pridružen: Sr Nov 14, 2007 14:30

OdgovorNapisal/-a evovii » So Dec 25, 2010 11:26

[quote="blze"]Ma v kamu sem že spraševal maja, pa je reku da ne držijo takih stvari.

Ojla,

Mislim, da jih sedaj imajo, ker sem jih jaz kupil konec avgusta. So isti kot na sliki samo da so bele barve.

Pokliči še enkrat Kamm, pa sporoči.

Lp Andrej
Veter v laseh, travarca v zobeh ;)
blze
Admiral
Prispevkov: 943
Pridružen: Ne Maj 02, 2010 17:41
Kraj: Il. Bistrica-Selce
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a blze » So Dec 25, 2010 11:56

Aha, potem pa ok. Bom se en dan ustavu po novem letu v kamu pa uprašu.

Aja pa bi držalo če bo jaz to na konzolo prilimal sz kako dvostranskim lepilam? Al pa silikon?

Če ne bo reva ta konzola vsa prevrtana od lukenj :D

Pa ta držala so učinkovita al se jih lahko hitro odlomi kjer pride piksna?
Matejc
Admiral
Prispevkov: 2593
Pridružen: To Maj 19, 2009 22:01
Kraj: SLO - HR, skratka EU

OdgovorNapisal/-a Matejc » So Dec 25, 2010 13:05

Poglej na Caravanu v šiški... ker majo kamp opremo majo valda tut tale štender....
Lp
Sm jo prpelu da bo kuhala kt mami, pa je pila kt ati...
blze
Admiral
Prispevkov: 943
Pridružen: Ne Maj 02, 2010 17:41
Kraj: Il. Bistrica-Selce
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a blze » So Dec 25, 2010 13:39

Matejc napisal/-a:Poglej na Caravanu v šiški... ker majo kamp opremo majo valda tut tale štender....
Lp


Sem bil tam, pred sezono letos in verjemi da niso imeli in da ne držijo tega :roll:
gorenjc
Admiral
Prispevkov: 705
Pridružen: Ne Nov 04, 2007 23:22
Kraj: LJ

OdgovorNapisal/-a gorenjc » So Dec 25, 2010 18:41

Če ne bo v Kamm-u lahko povprašaš v trgovini Lovec v hali A, imaju tudi nekaj take opreme
Uporabniški avatar
Tex
Admiral
Prispevkov: 8355
Pridružen: Sr Mar 28, 2007 00:28
Kraj: Morje

OdgovorNapisal/-a Tex » So Dec 25, 2010 19:18

Najboljše držalo za kozarec, je dobra mornarka, ki skrbi tudi zato,da le ta ni prazen ! :wink:
SlikaSlika
“There’s no point having a boat if you don’t use it!”
bokabo11
Kapitan
Prispevkov: 150
Pridružen: Po Jan 18, 2010 17:38

OdgovorNapisal/-a bokabo11 » Ne Dec 26, 2010 08:25

stinjam se z texsom.drugače pa majo tega plastičnega sranja tudi na skor usaki petrolovi črpalki.
BOKABO11
janadino
Admiral
Prispevkov: 3977
Pridružen: Če Okt 11, 2007 14:57

OdgovorNapisal/-a janadino » Po Dec 27, 2010 07:26

Dvomim da bi obojestranski lepilni trak to gor dražal, potem je res bolje zalepiti ali pa zašraufati.
Guma je guma, zaenkrat.
mile
Admiral
Prispevkov: 825
Pridružen: To Jan 13, 2009 21:14
Kraj: Ljutomer
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a mile » Po Dec 27, 2010 17:54

Muzikanti že dolgo uporabljamo nosilec pijače na stojalu za mikrofon. Funcionalno izgleda podobno, kot zgornji, samo da je kovinski in se z enim vijakom prišraufa na okrogle cevi različnih fijev. To se najde v vsaki glasbeni trgovini.
mile
muzičar iz Prlekije
ljubitelj dobre kapljice,kulinarike in morja
"boljše litrca v roki kot gajbica na strehi"

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov