fishfinder navman 440

Vse o opremi motornih plovil in jadrnic, tehnični nasveti v zvezi z opremljanjem plovil, prikolice za prevoz plovil, stojala za zimovanje plovil...

Moderatorji: moderator2, cibro, moderator

pero123
Admiral
Prispevkov: 914
Pridružen: So Sep 04, 2010 23:50

fishfinder navman 440

OdgovorNapisal/-a pero123 » So Jun 11, 2011 22:59

problem imam sledec...ko se vozim mi ribe kaze pa tem. morja a globine nikakor.... kaj bi lahko bilo narobe?
--Bodybanger--
Uporabniški avatar
MareC
Admiral
Prispevkov: 3372
Pridružen: Če Mar 06, 2008 08:20
Kraj: Ljubljana... Otok

Re: fishfinder navman 440

OdgovorNapisal/-a MareC » Ne Jun 12, 2011 07:04

pero123 napisal/-a:problem imam sledec...ko se vozim mi ribe kaze pa tem. morja a globine nikakor.... kaj bi lahko bilo narobe?


napačna pozicija sonde tako na prvo žogo
spodaj vrtinči vodo in meša sondo

ko stojiš na mestu in v počasni vožnji pa kaže globino?

kaj pa kaže display 00 ali 999 al sploh ne kaže
daj mal več podatkov
Uporabniški avatar
cibro
Admiral
Prispevkov: 5004
Pridružen: Ne Jun 10, 2007 23:35

OdgovorNapisal/-a cibro » Ne Jun 12, 2011 09:18

Imam podoben problem.
ko vozim počasi kaže vse in ribe in globino, ko zglisiram se globinomer ustavi in dokler spet ne "odglisiram" se globina ne spreminja.Ko plujem spet počasi pa kaže globino. :shock:
to se je spremenilo iz neznanega razloga, prej je kazalo vedno, nič nisem vmes spreminjal.
pero123
Admiral
Prispevkov: 914
Pridružen: So Sep 04, 2010 23:50

OdgovorNapisal/-a pero123 » Po Jun 13, 2011 12:39

pise mi -- crtice, tudi ko stojim na miru mi ne kaze
--Bodybanger--

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gosti