fishfinder navman 440
Moderatorji: moderator2, cibro, moderator
fishfinder navman 440
problem imam sledec...ko se vozim mi ribe kaze pa tem. morja a globine nikakor.... kaj bi lahko bilo narobe?
--Bodybanger--
Re: fishfinder navman 440
pero123 napisal/-a:problem imam sledec...ko se vozim mi ribe kaze pa tem. morja a globine nikakor.... kaj bi lahko bilo narobe?
napačna pozicija sonde tako na prvo žogo
spodaj vrtinči vodo in meša sondo
ko stojiš na mestu in v počasni vožnji pa kaže globino?
kaj pa kaže display 00 ali 999 al sploh ne kaže
daj mal več podatkov
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gosti
