3. ruta Morjeplovec.net

Dodajte kraje in zanimivosti, ki jih je vredno obiskati. Opišite vaše "rute", sidrišča in restavracije...

Moderatorji: moderator2, Marchi, moderator, kr en

Uporabniški avatar
H2O
Admiral
Prispevkov: 7536
Pridružen: Po Apr 02, 2007 09:52

OdgovorNapisal/-a H2O » To Maj 03, 2011 11:20

Valjda... veš kolk se da s tem nafte ušparat :twisted:
Uporabniški avatar
Tex
Admiral
Prispevkov: 8355
Pridružen: Sr Mar 28, 2007 00:28
Kraj: Morje

OdgovorNapisal/-a Tex » To Maj 03, 2011 11:50

Nevem, ampak verjamem pa ,da ti veš :twisted: :twisted:
Sicer točno bo povedal pa Kr en, saj baje samo še na to pluje :lol:
SlikaSlika
“There’s no point having a boat if you don’t use it!”
mledni
Poročnik korvete
Prispevkov: 54
Pridružen: So Avg 28, 2010 12:47
Kraj: CE, Bled, Lošinj
Kontakt:

KDAJ

OdgovorNapisal/-a mledni » To Maj 03, 2011 13:09

Mogoče je že kje napisano...a vseen

Kdaj bo ta 3.ruta?

LP
Otočki, skrite plaže,...off-road =)
Uporabniški avatar
pajer1
Admiral
Prispevkov: 5982
Pridružen: Ne Dec 16, 2007 17:39
Kraj: Ljubljana, Marina Umag

OdgovorNapisal/-a pajer1 » To Maj 03, 2011 18:12

.

Bo potrebno veliko toaletnega papirja porabit, ker je že toliko "posrana" 3. ruta.

LP

.
pajer 1

Kdor misli, da ne zna molit, naj gre na morje!
Uporabniški avatar
bolid
Admiral
Prispevkov: 2659
Pridružen: Če Maj 29, 2008 18:56
Kraj: Novo mesto
Kontakt:

Re: KDAJ

OdgovorNapisal/-a bolid » To Maj 03, 2011 19:42

mledni napisal/-a:Mogoče je že kje napisano...a vseen

Kdaj bo ta 3.ruta?

LP


25.06.2011 - 28.06.2011
Ure dnevi leta tečejo....
Uporabniški avatar
admin
Site Admin
Prispevkov: 8827
Pridružen: Sr Nov 22, 2006 21:34
Kraj: Ljubljana-Punat
Kontakt:

Re: KDAJ

OdgovorNapisal/-a admin » To Maj 03, 2011 22:24

mledni napisal/-a:Mogoče je že kje napisano...a vseen

Kdaj bo ta 3.ruta?

LP


Kot sem že velikokrat napisal in kot je napisal Bolid. Vse kar se dogaja okrog Morjeplovca je vedno napisano v našem koledarju, ki ga najdeš tako, da klikneš zgoraj v meniju na DOGODKI... :wink:
Uporabniški avatar
Tex
Admiral
Prispevkov: 8355
Pridružen: Sr Mar 28, 2007 00:28
Kraj: Morje

OdgovorNapisal/-a Tex » Sr Maj 04, 2011 20:56

Gas gas, že odštevate ?
SlikaSlika

“There’s no point having a boat if you don’t use it!”
bošta
Kapitan
Prispevkov: 205
Pridružen: Če Jul 02, 2009 19:14

OdgovorNapisal/-a bošta » Sr Maj 11, 2011 23:18

uf zdaj me dolgo ni blo,....
Bina vas pozdravlja in pravi da se na ruti vidimo. Morje je že odlično za kopanje - ko prideš ven si suh ko maneken, brez trebuha, in brez............
Če mate jajca lahko gremo tudi do otoka Zverinac. preverite in javite da lahko preverim ali bo gazda že odprl gostilno, je se vse - tudi tisto prepovedano in to brez zadrege,... bo pa ravno dovolj velika za vse nas.
z vezi ponavadi ni težav
Uporabniški avatar
admin
Site Admin
Prispevkov: 8827
Pridružen: Sr Nov 22, 2006 21:34
Kraj: Ljubljana-Punat
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a admin » Sr Maj 11, 2011 23:57

Hehe, dobrodošel spet nazaj!
Zverinac bo pomoje le malce preveč južno za letošnjo ruto...

Kdaj daješ barko v morje? Branko že na polno skače in vozi čolne na Dunat, hehe.
bošta
Kapitan
Prispevkov: 205
Pridružen: Če Jul 02, 2009 19:14

OdgovorNapisal/-a bošta » Če Maj 12, 2011 00:28

Dam še tik gor pol pa gasa. Kaj pa ti sem videl da se ne plavas
janadino
Admiral
Prispevkov: 3977
Pridružen: Če Okt 11, 2007 14:57

OdgovorNapisal/-a janadino » Če Maj 12, 2011 07:32

Ja fanta, če ne bosta imela do rute svojih banic še v vodi imam za enega še plac na ruti. :lol: Edino spalnica je skupna, žal.
Guma je guma, zaenkrat.
bošta
Kapitan
Prispevkov: 205
Pridružen: Če Jul 02, 2009 19:14

OdgovorNapisal/-a bošta » Če Maj 12, 2011 09:58

oooo saj bo, hvala pa vseeno :o
Uporabniški avatar
admin
Site Admin
Prispevkov: 8827
Pridružen: Sr Nov 22, 2006 21:34
Kraj: Ljubljana-Punat
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a admin » Pe Maj 13, 2011 23:19

bošta napisal/-a:Dam še tik gor pol pa gasa. Kaj pa ti sem videl da se ne plavas


Pišuka, ne vem kam si ti gledal po Dunatu? A si mogoče gledal po neprespani noči? hahahaha :D :D :D :D
Že 14 dni plavam... :wink:
Uporabniški avatar
Tex
Admiral
Prispevkov: 8355
Pridružen: Sr Mar 28, 2007 00:28
Kraj: Morje

OdgovorNapisal/-a Tex » So Maj 21, 2011 16:05

Štrike našponat, rjuhe preluftat, pajke prepodit,vesla ogret,čas se bliža...
Jaz pa še toliko dela...
SlikaSlika

“There’s no point having a boat if you don’t use it!”
Uporabniški avatar
Mitja P
Admiral
Prispevkov: 2367
Pridružen: Ne Okt 19, 2008 19:04

OdgovorNapisal/-a Mitja P » Ne Maj 22, 2011 21:31

Tex kva pa se navijaš, saj ti itak ne boš šel !!!

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov