Palagruža 2015

Dodajte kraje in zanimivosti, ki jih je vredno obiskati. Opišite vaše "rute", sidrišča in restavracije...

Moderatorji: moderator2, Marchi, moderator, kr en

Uporabniški avatar
Marchi
Admiral
Prispevkov: 7095
Pridružen: Če Apr 17, 2008 11:08

OdgovorNapisal/-a Marchi » To Sep 15, 2015 23:22

Če bo vsakih 9 strani en hlaponar kaj napisal, smo iz tahudga ven :wink: :lol:
andrejv
Admiral
Prispevkov: 762
Pridružen: Pe Okt 30, 2009 21:38
Kraj: Ljubljana, Koper

OdgovorNapisal/-a andrejv » To Sep 15, 2015 23:26

polanc napisal/-a:dober..
Tale teden pa jugo dobr piha,upam da bo drug teden prijaznejši


Ja, jaz tudi vreme gledam. 25ga odrinemo iz Brindisija proti Izoli. Plan je vse v enem kosu, mimo Palagruze..

Zaenkrat Gfs zgleda dokaj ok.
polanc
Admiral
Prispevkov: 9472
Pridružen: Če Dec 04, 2008 21:00
Kraj: sevnica

OdgovorNapisal/-a polanc » Sr Sep 16, 2015 14:51

upam da bo mal z boka pihal in nam in vam
polanc
Admiral
Prispevkov: 9472
Pridružen: Če Dec 04, 2008 21:00
Kraj: sevnica

OdgovorNapisal/-a polanc » Sr Sep 16, 2015 14:52

Matr Gregor sem mislu da se boš z nami peljal za spremstvo in za ribarice stran podit
Uporabniški avatar
gregor.n
Admiral
Prispevkov: 4409
Pridružen: Pe Apr 04, 2008 10:26
Kraj: Zanzibar
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a gregor.n » Sr Sep 16, 2015 16:01

Bi, zarad družbe, sam nimam cajta pa živcev za 4 vozle :lol:
https://medisken.si
Uporabniški avatar
H2O
Admiral
Prispevkov: 7536
Pridružen: Po Apr 02, 2007 09:52

OdgovorNapisal/-a H2O » Sr Sep 16, 2015 16:03

4 vozle je za Polanca že nadzvočna hitrost :twisted:
polanc
Admiral
Prispevkov: 9472
Pridružen: Če Dec 04, 2008 21:00
Kraj: sevnica

OdgovorNapisal/-a polanc » Sr Sep 16, 2015 16:59

O to pa ni več res.Tanova barka je hitrejša.Imam 10,3 rekord,7 je pa ob solidnem vetru kr kmal na števcu.Bi hlaponarčki moral občasno tud z mal večjim gasom ,kot je štandgas drvet, da bi me dohajal :lol:
polanc
Admiral
Prispevkov: 9472
Pridružen: Če Dec 04, 2008 21:00
Kraj: sevnica

OdgovorNapisal/-a polanc » Pe Sep 18, 2015 17:34

Ja pa če se komu od vas ljubi, naj ima postajo na 77 kanalu, se vmes lahko kaj slišimo.Tex,sedaj bo postaja bliže krmilu,tko da se bom lahk oglasu ,ko naslednjič tkole plujeva ko zadnjič.V petek zvečer bomo mimo vas upam.
Uporabniški avatar
alesjo
Admiral
Prispevkov: 4877
Pridružen: Ne Nov 04, 2012 12:16
Kraj: kras

OdgovorNapisal/-a alesjo » Pe Sep 18, 2015 20:46

:) jaz pa bom poskrbel, da bo na palagruži svetilničar od nas morjeplovcev dobil tudi flašo morjeplovske malvazije :lol: :wink: moram še etiketo na steklenici napravit 8)
polanc
Admiral
Prispevkov: 9472
Pridružen: Če Dec 04, 2008 21:00
Kraj: sevnica

OdgovorNapisal/-a polanc » So Sep 19, 2015 10:19

Pa dobro medico zanj mam jaz že v avtu..Mende ma tam doooobre babe pa bomo mal zamenal
Uporabniški avatar
alesjo
Admiral
Prispevkov: 4877
Pridružen: Ne Nov 04, 2012 12:16
Kraj: kras

OdgovorNapisal/-a alesjo » So Sep 19, 2015 21:33

polanc napisal/-a:Pa dobro medico zanj mam jaz že v avtu..Mende ma tam doooobre babe pa bomo mal zamenal

:D Ooopa, pol moram pa več flaš malvazije pripravit 8) :wink:
Uporabniški avatar
EDO
Admiral
Prispevkov: 1881
Pridružen: Po Nov 16, 2009 13:44
Kraj: Ljubljana - Lovran - Umag

OdgovorNapisal/-a EDO » Ne Sep 20, 2015 10:03

Pejte že enkrat. Tole že meji na Esmeraldo :D
Living well is the best revenge
https://www.facebook.com/NotaBeneSailing/
Uporabniški avatar
H2O
Admiral
Prispevkov: 7536
Pridružen: Po Apr 02, 2007 09:52

OdgovorNapisal/-a H2O » Ne Sep 20, 2015 10:05

Danes bi kar poleteli :wink: . Burja žge na polno.
al

OdgovorNapisal/-a al » Ne Sep 20, 2015 10:09

EDO napisal/-a:Pejte že enkrat. Tole že meji na Esmeraldo :D


:lol: :lol:
Uporabniški avatar
gregor.n
Admiral
Prispevkov: 4409
Pridružen: Pe Apr 04, 2008 10:26
Kraj: Zanzibar
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a gregor.n » Ne Sep 20, 2015 10:11

A je že spregledala :lol:
https://medisken.si

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 8 gostov