Morjeplovec.net
Slovenski Navtični Forum
Skoči na vsebino
Moderatorji: moderator2, Marchi, moderator, kr en
OdgovorNapisal/-a Tan Gun » So Nov 24, 2012 06:30
burjovc napisal/-a:...Tan-gun, ali si oddal flis z napisom "10 let JK Lokatiming"?...
OdgovorNapisal/-a burjovc » Po Nov 26, 2012 12:40
gregor.n napisal/-a:Ejga Burjovc, a ti pa nisi imel fotoaparata s seboj?
OdgovorNapisal/-a burjovc » Če Dec 13, 2012 14:24
Vrni se na “Zanimive poti naših morjeplovcev”
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov
Povezave: * Forum Strojnistvo * Pomorska fakulteta