5. Ruta - Štart z juga

Dodajte kraje in zanimivosti, ki jih je vredno obiskati. Opišite vaše "rute", sidrišča in restavracije...

Moderatorji: moderator2, Marchi, moderator, kr en

al

OdgovorNapisal/-a al » Sr Jun 12, 2013 22:07

in to direkt....
Uporabniški avatar
DR.E
Admiral
Prispevkov: 1693
Pridružen: Ne Jun 08, 2008 11:39
Kraj: Maribor, Bunarina - Pula
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a DR.E » Sr Jun 12, 2013 22:08

CAR napisal/-a:Poprečje 9 Nm/h ????



Če bo pihalo kot piše, cca 11 vozlov bi moralo biti tako, če bo več pa bomo pač malo hitrejši, sicer se mi pa mudi, da dobim kalodont prvi od polanca
MMSI: 238 460 540---- Call.s.: 9AA5011
POZOR: Kdo je trenutno na oblasti pri nas?
polanc
Admiral
Prispevkov: 9475
Pridružen: Če Dec 04, 2008 21:00
Kraj: sevnica

OdgovorNapisal/-a polanc » Sr Jun 12, 2013 22:50

mal motorje v rikverc šaltite da občutite kak se je 3,5 do 4 vozit leeeeeeeeepo
Uporabniški avatar
DR.E
Admiral
Prispevkov: 1693
Pridružen: Ne Jun 08, 2008 11:39
Kraj: Maribor, Bunarina - Pula
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a DR.E » Sr Jun 12, 2013 22:52

polanc napisal/-a:mal motorje v rikverc šaltite da občutite kak se je 3,5 do 4 vozit leeeeeeeeepo



saj potem pa greva skupaj proti lošinju...
MMSI: 238 460 540---- Call.s.: 9AA5011

POZOR: Kdo je trenutno na oblasti pri nas?
polanc
Admiral
Prispevkov: 9475
Pridružen: Če Dec 04, 2008 21:00
Kraj: sevnica

OdgovorNapisal/-a polanc » Sr Jun 12, 2013 23:02

Ja sam jaz bom dvignil genaker,ti pa pustil v vodi sidro in pol so hitrosti morda celo mal v mojo prednost :lol:
Uporabniški avatar
DR.E
Admiral
Prispevkov: 1693
Pridružen: Ne Jun 08, 2008 11:39
Kraj: Maribor, Bunarina - Pula
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a DR.E » Sr Jun 12, 2013 23:24

V glaven sem preveril.. in bo veter....
MMSI: 238 460 540---- Call.s.: 9AA5011

POZOR: Kdo je trenutno na oblasti pri nas?
Uporabniški avatar
Tex
Admiral
Prispevkov: 8355
Pridružen: Sr Mar 28, 2007 00:28
Kraj: Morje

OdgovorNapisal/-a Tex » Če Jun 13, 2013 08:57

DR.E ti greš samo obrnit do pule :) dober.. vetra bo, upaj da ga ne bo preveč, da ne bo spet rock n roll...
Ker lani so iz Krka prišli vsi z potaplaškimi maskami na glavi ... :)
SlikaSlika
“There’s no point having a boat if you don’t use it!”
Uporabniški avatar
DR.E
Admiral
Prispevkov: 1693
Pridružen: Ne Jun 08, 2008 11:39
Kraj: Maribor, Bunarina - Pula
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a DR.E » Če Jun 13, 2013 09:00

Tex napisal/-a:DR.E ti greš samo obrnit do pule :) dober.. vetra bo, upaj da ga ne bo preveč, da ne bo spet rock n roll...
Ker lani so iz Krka prišli vsi z potaplaškimi maskami na glavi ... :)


...mi imamo take specialne kozarce za spricarje...vaze. si jo lahko na glavo poveznes ce mocno piha ali dezuje... :twisted:
MMSI: 238 460 540---- Call.s.: 9AA5011

POZOR: Kdo je trenutno na oblasti pri nas?

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gosti