Tak barka v vodi (pridema dva+ 7 let otrok), mi gremo na morje v četrtek in če je potrebno kaj peljati ali pa pomagati ni problema, bomo pa verjetno že v četrtek zvečer prespali nekje pri dunatu. Lp
Lipnik, saj veš malo več cc-ja nabavi, da se rane sproti razkužijo, pa kakšen sukanc sabo, da bomo malo se pošili Drugače pa se boj saj veš iz kje štartaš v četrtek na morje tako da.....