Petek 21.06., pred ruto, Dunat

Dodajte kraje in zanimivosti, ki jih je vredno obiskati. Opišite vaše "rute", sidrišča in restavracije...

Moderatorji: moderator2, Marchi, moderator, kr en

velikimedo
Kontraadmiral
Prispevkov: 333
Pridružen: Sr Jul 28, 2010 20:28
Kraj: CELJE

OdgovorNapisal/-a velikimedo » To Jun 18, 2013 22:24

Tak barka v vodi (pridema dva+ 7 let otrok), mi gremo na morje v četrtek in če je potrebno kaj peljati ali pa pomagati ni problema, bomo pa verjetno že v četrtek zvečer prespali nekje pri dunatu. Lp
NAVTIKO MORŠ MET RAD
Uporabniški avatar
CC
Admiral
Prispevkov: 1071
Pridružen: To Maj 15, 2007 14:24
Kraj: Veleje~Dunat

OdgovorNapisal/-a CC » To Jun 18, 2013 22:27

admin napisal/-a:Jaz prijavljam dva. Sicer sem pa itak spet jebena stranka, ki sodeluje pri organizaciji... :cry:


šefe,treba nas jebat,ko se pa sami nastavljamo :lol:
boš spet vse pozabu ko bo konc rute :wink:
Lp CC
janadino
Admiral
Prispevkov: 3977
Pridružen: Če Okt 11, 2007 14:57

OdgovorNapisal/-a janadino » Sr Jun 19, 2013 07:06

Upam, da nas bojo spet policaji stražili. :lol:
Guma je guma, zaenkrat.
Uporabniški avatar
CC
Admiral
Prispevkov: 1071
Pridružen: To Maj 15, 2007 14:24
Kraj: Veleje~Dunat

OdgovorNapisal/-a CC » Sr Jun 19, 2013 07:34

[quote="bolid"]Načeloma pridemo štirje.

bolid,sam zanima me če boš v petek lahk zdržal do piknika,da vem a mormo tud na tebe računat z hrano al sam z flajštri :lol: :lol:
Lp CC
janadino
Admiral
Prispevkov: 3977
Pridružen: Če Okt 11, 2007 14:57

OdgovorNapisal/-a janadino » Sr Jun 19, 2013 08:47

:lol: :lol: :lol: :lol:
Vsaj voda bo topla.

Lipnik, ti pa mi javi do večera, če boš zraven pri pikniku, ker se še nisi prijavil.
Guma je guma, zaenkrat.
Uporabniški avatar
CC
Admiral
Prispevkov: 1071
Pridružen: To Maj 15, 2007 14:24
Kraj: Veleje~Dunat

OdgovorNapisal/-a CC » Sr Jun 19, 2013 09:56

bolid,da ne boš rokavčke pozabu

da ne bo kaj narobe uradno prijavljam tri,sam otroka nič ne pijeta :lol:
Lp CC
Roman 1
Admiral
Prispevkov: 2024
Pridružen: Ne Jun 01, 2008 20:15
Kraj: Novo mesto, Klimno

OdgovorNapisal/-a Roman 1 » Sr Jun 19, 2013 10:42

Lipnik, pridemo vsi (5) vsaj upam, da se vse izteče po planu.
mirno morje
Uporabniški avatar
bolid
Admiral
Prispevkov: 2659
Pridružen: Če Maj 29, 2008 18:56
Kraj: Novo mesto
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a bolid » Sr Jun 19, 2013 12:28

Lipnik, saj veš malo več cc-ja nabavi, da se rane sproti razkužijo, pa kakšen sukanc sabo, da bomo malo se pošili :wink: Drugače pa se boj saj veš iz kje štartaš v četrtek na morje tako da..... :lol: :lol: :lol: :lol:

P.S.

A prevoz si si že zrihtal :?: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ure dnevi leta tečejo....
Uporabniški avatar
CC
Admiral
Prispevkov: 1071
Pridružen: To Maj 15, 2007 14:24
Kraj: Veleje~Dunat

OdgovorNapisal/-a CC » Sr Jun 19, 2013 13:40

nokia je obstala,ruta odpade,pridem pa po cvejček :lol:
Lp CC
Uporabniški avatar
skiper1
Kontraadmiral
Prispevkov: 316
Pridružen: Po Jun 29, 2009 22:27
Kraj: Velenje - Krk

OdgovorNapisal/-a skiper1 » Sr Jun 19, 2013 14:08

Lipnik, prijavljam sebe in mojega kapetana Barha...
:wink:
Morje da in morje vzame.
Uporabniški avatar
CC
Admiral
Prispevkov: 1071
Pridružen: To Maj 15, 2007 14:24
Kraj: Veleje~Dunat

OdgovorNapisal/-a CC » Sr Jun 19, 2013 14:22

Skiper a na piknik se prijavljata al na ruto :lol: ker barhu je zgleda zlo všeč,da je še kr na suhem :wink:
Lp CC
Uporabniški avatar
CC
Admiral
Prispevkov: 1071
Pridružen: To Maj 15, 2007 14:24
Kraj: Veleje~Dunat

OdgovorNapisal/-a CC » Sr Jun 19, 2013 14:24

glede piknika,mater če kdo od prijavljenih zataji,bo plačal vse čevape pa cvejček :wink:
trenutno stanje 24 komadov
Lp CC
janadino
Admiral
Prispevkov: 3977
Pridružen: Če Okt 11, 2007 14:57

OdgovorNapisal/-a janadino » Sr Jun 19, 2013 18:22

Uf, bo treba tavelki roštilj sabo vzet.
Guma je guma, zaenkrat.
kiti
Poročnik korvete
Prispevkov: 57
Pridružen: Po Sep 20, 2010 19:31
Kraj: Dolenjska

OdgovorNapisal/-a kiti » Sr Jun 19, 2013 19:04

LIPNIK napisal/-a:barhu je zgleda zlo všeč,da je še kr na suhem :wink:


Bojan11 ima že naročilo v hiši za prevoz barh-ovega čolna na relaciji
gorenjska - krk. :wink:

Kdo je na strani

Po forumu brska: NASA, Teo77 in 5 gostov