Marchi napisal/-a:Je varna oz. bolj varna kot ostati na takem privezu. Tudi tu velja pravilo, ko prvič pomisliš, da se bi bilo dobro odmakniti od obale, POJDI!, seveda ob predpogoju, če imaš plan B.
Drugače ti ostane samo da odpreš pivo in gledaš, kaj se bo zgodilo s tvojo barko. Nekaj časa še zateguješ vrvi, dodajaš nove, ampak ko se to konča, zmaga narava. Če jo barka dobro odnese, je imela srečo, tokrat.
S tem se pa v celoti strinjam. Prav gotovo na odprtem ne bi bilo slabše, bilo bi pa zagotovo varneje.Če ste ostali brez poškodb na vezu, ste jo dobro odnesli, nisem pa prepričan, da ste spremljali vremensko napoved, saj je na različnih napovedih gotovo omenjala tudi tako možnost, kar se vam je zgodilo.
