border napisal/-a:Kje bi se dalo izposoditi kak čoln (obvezna tenda)?
https://www.vrtinc.si/sl/najem/
Moderatorji: moderator2, Marchi, moderator, kr en
border napisal/-a:Kje bi se dalo izposoditi kak čoln (obvezna tenda)?
kasaudio napisal/-a:A je slučajno na eni fotki sidro s premca vrglo ven?
kasaudio napisal/-a:Ne da se mi prilagat. Fotka 16/24.
Drugače pa nisem trdil da je z izvedbo karkoli narobe, le sidra so običajno višje.


Paco napisal/-a:Mare kera barka je to ?
jet pogon dela čudeže, jet je od https://alamarinjet.com/
jozko napisal/-a:Zakaj pa ravno dizel
H2O napisal/-a:Kaj pa manevriranje (v marini)?
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 10 gostov