Otok Pag - Straško, možnost priveza

Dodajte kraje in zanimivosti, ki jih je vredno obiskati. Opišite vaše "rute", sidrišča in restavracije...

Moderatorji: moderator2, Marchi, moderator, kr en

jobe
Praporščak
Prispevkov: 33
Pridružen: Sr Jun 08, 2011 14:17

OdgovorNapisal/-a jobe » To Jun 14, 2011 23:35

sandi, vezano na tvoje zs, ti ne morem odgovoriti, ker mi javlja neke napake. zato takole: supetarska draga, nasproti marine, 100m od apartmaja privez, kar nam pomeni največ, saj je plaž okrog ogromno - letos gremo tretjič...pokliči blaženko 0038551776381 ali 00385 958268237, mail: stevo.poljak(at)inet.hr. reci, da si dobil kontakt od sabine in petra iz maribora.
jobe
Praporščak
Prispevkov: 33
Pridružen: Sr Jun 08, 2011 14:17

OdgovorNapisal/-a jobe » Po Jul 04, 2011 11:25

dopust je za nami, vsem hvala za nasvete...najlepša hvala japeju, ki nas je pričakal kot obljubljeno s tapravo travarico :D pa še bojo nam je pokazal...ne vem kaj je blo bolše travarica al boja :roll:

@stojko, cena dvigala pa je zgleda prav poskočla...tip je bil najprej zadržan, pol se ja razgovoril, piva ni hotel (mi udari u glavo kaže :D ), cena pa je bla za vse čolne in lastnike enaka 280 HRK :? . marko je reko, da nema izjema...
G-Rega
Višji vodnik
Prispevkov: 16
Pridružen: Sr Jul 20, 2011 12:49
Kraj: Gorenjska

OdgovorNapisal/-a G-Rega » Sr Jul 20, 2011 12:53

Mi gremo pa v Straško od 25.7. do 13.8.. So mi rekli dol, da lahko bojo sam notr postaviš, pa jo imaš. Sicer bojo imam, samo betonirat se mi pa ravno ne da. Je kdo videl kakšen frej klocen pod vodo ali pa če ima kdo kakšno svojo bojo za rent?
Uporabniški avatar
goahead
Admiral
Prispevkov: 1488
Pridružen: Če Apr 08, 2010 22:53

OdgovorNapisal/-a goahead » Sr Jul 20, 2011 14:16

Za ta čoln ne rabiš nobenega dvigala. Tak čoln nahko sam na drči noter daš. Ko sem bil jaz v straškem (je že kar nekaj časa nazaj) so bili vsi čolni privezani tam kjer se konča kopališe na korpo morto. Če ni boj, ki jih skoraj sigurno ni, obuj plavute in masko pa najdi kak blok v vodi. Skoraj sigurno je kej noter in si priveži bojo nanj pa bo.
G-Rega
Višji vodnik
Prispevkov: 16
Pridružen: Sr Jul 20, 2011 12:49
Kraj: Gorenjska

OdgovorNapisal/-a G-Rega » Sr Jul 20, 2011 15:00

Saj za notri dat ni problema. Sem bil tam že za prvega maja in smo to že počeli. Je bilo takrat skoraj vse frej, sedaj pa ne vem, verjetno ne. To, da bom moral poplavati mi je jasno, samo zanimalo me je, če ima že kdo kaj "zamerkano".

Sicer se pa kar nekaj vidi tudi z vrha, saj voda ni tako globoka.

Je mogoče kdo že kdaj imel privezano na drugi strani kampa, pri športnem centru? Kako je pa tam?
jobe
Praporščak
Prispevkov: 33
Pridružen: Sr Jun 08, 2011 14:17

OdgovorNapisal/-a jobe » Sr Jul 20, 2011 20:39

G-Rega napisal/-a:Saj za notri dat ni problema. Sem bil tam že za prvega maja in smo to že počeli. Je bilo takrat skoraj vse frej, sedaj pa ne vem, verjetno ne. To, da bom moral poplavati mi je jasno, samo zanimalo me je, če ima že kdo kaj "zamerkano".

Sicer se pa kar nekaj vidi tudi z vrha, saj voda ni tako globoka.

Je mogoče kdo že kdaj imel privezano na drugi strani kampa, pri športnem centru? Kako je pa tam?


@G-rega, bili smo vezani na treh bojah :) , smo se zmenli s tistim, ki oddaja see-dooje. žal pa se je potem na dogovorjeno bojo zvezal nekdo kar tako, pa na drugo tudi - sami prijazni kolegi slovenci :x. na koncu smo se vezali na bojo od relaxa (gor piše relax). boja se nahaja v bližini rampe za spuščanje čolnov (pod bifejem). veriga na njej je bila popolnoma nova, tako da če imaš malo težji čoln, priporočam

tudi perotova možnost, ki je že navedena v tej temi, je dobra

lp peter
greenhorn
Višji praporščak
Prispevkov: 35
Pridružen: So Mar 29, 2008 13:45
Kraj: GORENJSKA

OdgovorNapisal/-a greenhorn » Sr Jul 20, 2011 21:03

Pozdravljen G-rega !


Jaz končujem prvi del dopusta 24.7 :( . Tako je moja korpa morte prosta od tega datuma dalje do 6.8 ko se vračamo v Straško. 8) Žal te zadnji teden tvojega dopusta preženem iz priveza,vendar bi se verjetno dalo za ta termin poiskat nadomestilo na praznih privezih.
Privez se nahaja na začetku bivšega FKK dela kampa , sedaj smo tam pavšalisti.
Če te zanima mi sporoči ,da obvestim sosede dokler sem še tu,ker drugače te bodo preganjali iz priveza.


L.P.
G-Rega
Višji vodnik
Prispevkov: 16
Pridružen: Sr Jul 20, 2011 12:49
Kraj: Gorenjska

OdgovorNapisal/-a G-Rega » Če Jul 21, 2011 08:46

greenhorn napisal/-a:Jaz končujem prvi del dopusta 24.7 :( . Tako je moja korpa morte prosta od tega datuma dalje do 6.8 ko se vračamo v Straško.

Vsekakor bi bil zadovoljen :D, če bi se imel vsaj za vsak slučaj (beri kakšnih par dni) kakšno možnost. Bojo imam drugače itak svojo in glede na to, da hodim v Straško že kar nekaj časa in verjetno tudi bom, bom itak naredil nekaj zase.
greenhorn
Višji praporščak
Prispevkov: 35
Pridružen: So Mar 29, 2008 13:45
Kraj: GORENJSKA

OdgovorNapisal/-a greenhorn » Pe Jul 22, 2011 22:58

G-Rega ni problema. Jaz jutri najkasneje v nedeljo zjutraj postavim čoln na prikolico . Tako bo privez prost. Če boš potreboval privez poišči parcelo 495 . Če gledaš od spusta za čolna v kampu po poti v smeri proti proti Gajcu je to prva parcela na kateri stoji počitniška prikolica. vse do nas so namreč postavljene same mobilne hišice , ki so zadnje čase tako priljubljene .
Nekje okoli parcele bo na prikolici stal tudi moj byliner :) , kot razpoznavni znak . Prebivalci parcele ti bodo vedeli povedati katera boja je prava. Korpa morte je narejena po navodilih iz tega foruma ,letos obnovljena - 12mm veriga dolga več kot dve globini morja itd.. 8) . Edino boja je ostala stara in dvomljivega zdravja.Čeprav ima kovinski drog veži raje na škobec ,ki je privit pod bojo direktno na verigo. Zadnji obremenitveni test je privez prestal pred tremi dnevi ko je morje popenilo kot že dolgo ne.Valovi so bili tako visoki ,da ko sem z obale gledal mojo banjo je ta izginjala iz vidnega polja ko se je spuščla v dolino med dva valova. Da ne govorim kaj s je z njo dogajalo ko je pripotovala na vrh naslednjega vala. :shock:

Prijeten dopust želim.


Slavko
G-Rega
Višji vodnik
Prispevkov: 16
Pridružen: Sr Jul 20, 2011 12:49
Kraj: Gorenjska

OdgovorNapisal/-a G-Rega » So Jul 23, 2011 15:22

Velja. Vsekakor bom nakasneje do 5.8. zadevo izpraznil (če bom seveda potreboval), če pa bom našel kakšno korpo frej, bom pa že prej svoje potegnil. Do takrat ko se vrneš v Straško, ti pošljem tudi en ZS s telefonsko številko, da greva na kakšno pivo ali kaj podobnega. Prevezan ali neprivezan. Še enkrat hvala.
greenhorn
Višji praporščak
Prispevkov: 35
Pridružen: So Mar 29, 2008 13:45
Kraj: GORENJSKA

OdgovorNapisal/-a greenhorn » Ne Jul 24, 2011 14:04

G-Rega še enkrat .
Zaradi močnega vetra in valov ,ki padajo direktno na spust za čolne je danes nemogoče izvleči čoln iz morja. Tako bo verjetno jutri in mogoče naslednji dan privez še zaseden z mojo banjo. Takoj ko se razmere uredijo mi bodo čoln izvlekli iz morja.
Ko gledam prognozo za naslednje dni in če ta drži (vreme Novalja ) je bolje pustiti čoln kar na suhem !! :evil: :( . Veter vsak dan dvige valove ,ki onemogočajo katerekoli radosti na morju. In tako je že nekaj dni.

L.P.

Slavko
G-Rega
Višji vodnik
Prispevkov: 16
Pridružen: Sr Jul 20, 2011 12:49
Kraj: Gorenjska

OdgovorNapisal/-a G-Rega » Ne Jul 24, 2011 16:15

Gledam malo kamere, pa se mi je zdelo, da to ne pelje nikamor. Vsekakor čolna ne bom namakal, dokler se malo ne umiri. Kaj hočemo. Naj nam to ne pokvari dopusta. :wink:
krusi
Desetnik
Prispevkov: 10
Pridružen: Sr Nov 24, 2010 10:51

OdgovorNapisal/-a krusi » To Sep 06, 2011 19:54

a bo kdo se septembra v straskem? Jst mam plan od 11.9. naprej pa ce bo sreca bom se kak coln notr vrgu(ce dobim do takrat in porihtam formalnosti :))

Pa a kdo mogoce ve za kaksen privez tam doli, ki bi se bil za sposodit, rabil bi za cirka 2tedna, drugo leto pa upam da mi uspe postavit svojega, mamo pa lokacijo zraven FKK...

Ce bo pa kdo dol, pa seveda naj pride na travarico :)
Jape
Viceadmiral
Prispevkov: 530
Pridružen: So Sep 13, 2008 10:41
Kraj: Stranska vas - Pag

OdgovorNapisal/-a Jape » Če Sep 08, 2011 14:23

krusi napisal/-a:a bo kdo se septembra v straskem? Jst mam plan od 11.9. naprej pa ce bo sreca bom se kak coln notr vrgu(ce dobim do takrat in porihtam formalnosti :))

Pa a kdo mogoce ve za kaksen privez tam doli, ki bi se bil za sposodit, rabil bi za cirka 2tedna, drugo leto pa upam da mi uspe postavit svojega, mamo pa lokacijo zraven FKK...

Ce bo pa kdo dol, pa seveda naj pride na travarico :)


če imaš bolj majhno banco lahko vežeš na mojo bojo. V planu imam iti dol 15 ali 16 .
Tako , da travarica pade. :P
krusi
Desetnik
Prispevkov: 10
Pridružen: Sr Nov 24, 2010 10:51

OdgovorNapisal/-a krusi » Če Sep 08, 2011 14:27

če imaš bolj majhno banco lahko vežeš na mojo bojo. V planu imam iti dol 15 ali 16 .
Tako , da travarica pade. :P


4m gumico,tko da ja, je majhno :)

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov