Wolf napisal/-a:No. 1 napisal/-a:Jst v 500 miljah le eno
Ne vem kje to plujete- jaz pa sem moral sem ter tja celo pobegniti za kakšen dan od zastavic
Što južnije to tužnije kar se zastavic tiče. Trenutno Molat, jutri Ist ali Olib, v petek zjutraj pred poslabšanjem pa domov v Novaljo in počasi ven. Je že cajt.
