smo na dopustu

Dodajte kraje in zanimivosti, ki jih je vredno obiskati. Opišite vaše "rute", sidrišča in restavracije...

Moderatorji: moderator2, Marchi, moderator, kr en

krsavec
Desetnik
Prispevkov: 13
Pridružen: Po Mar 10, 2014 19:42

OdgovorNapisal/-a krsavec » Pe Avg 12, 2016 14:01

Sicer bom v Stari novalji, tako da najbližja mi je vsekakor na Rabu, ampak planiram it malo okrog luna in proti dugem otoku, zato me je zanimalo za tisti konec.

Drugače pa je torej bolje tankati na Rabu kot v Novalji?

lp, in hvala vsem za odgovore
Uporabniški avatar
sova
Admiral
Prispevkov: 933
Pridružen: Sr Okt 15, 2014 21:02
Kraj: Solkan

OdgovorNapisal/-a sova » Pe Avg 12, 2016 14:20

kr3mn1 napisal/-a:kje na pagu pa bos? na severu imas Rabsko crpalko, una v novalji ima prevec "dodatka" (vode)


A si mislil tole
Slika
Če je ta, je mogoče še kakšna druga kje v bližini. Bom namreč tam v okolici na dopustu.

lp.
mato
Admiral
Prispevkov: 907
Pridružen: Pe Apr 25, 2014 13:27
Kraj: Škofja loka

OdgovorNapisal/-a mato » Pe Avg 12, 2016 14:54

Pa pazi tale v Novalji je odprta samo do 13h.
Mato :wink:
salesky
Viceadmiral
Prispevkov: 343
Pridružen: To Jan 22, 2013 21:59
Kraj: Štajerska
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a salesky » Pe Avg 12, 2016 15:16

mato napisal/-a:Pa pazi tale v Novalji je odprta samo do 13h.


Pa še to ima 2 pumpi in zna bit velika gužva za tankat :roll:
Uporabniški avatar
jozko
Admiral
Prispevkov: 1811
Pridružen: Ne Apr 07, 2013 10:57

OdgovorNapisal/-a jozko » Pe Avg 12, 2016 16:06

Sedaj v sezoni verjetno ni odprta samo do 13:00 :roll:

http://www.ina.hr/default.aspx?id=474&benzid=336
Prijatelje bolj cenim po tem, koliko preplujejo in ne po tem, kako veliko barko imajo!
janadino
Admiral
Prispevkov: 3977
Pridružen: Če Okt 11, 2007 14:57

OdgovorNapisal/-a janadino » Pe Avg 12, 2016 20:04

Na ruti je bila zaprta od 13.00 ure naprej, datum mislim da torek, 28.06. Če to še ni sezona potem naj gre vse skupaj nekam...
Guma je guma, zaenkrat.
Uporabniški avatar
kr en
Admiral
Prispevkov: 6703
Pridružen: So Nov 22, 2008 21:20
Kraj: From sea to sky
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a kr en » Pe Avg 12, 2016 20:18

Janadino! Zakaj pa imaš takšno barko, da moraš non-stop tankati?
Poglej dve temi višje, kjer je debata o porabi! Tam jih je vedno nekaj, katerim barka ne "žre"j nič. :shock:
Samo čakam, da se bo najdu model, kateremu bo motor bencin nazaj v tank pumpal. :lol:

Aja! Drugače pa od sobote do ponedeljka ob Istri. Maybe do Barbarige potegnemo, če se ne bo sidro v Uliki preveč zakopalo. Jaz mam vin, Tex bo pa že kislo vodo zrihtu, tko da ste dobrodošli na špricer. 8)
"..Jer ovi ljudi normalni, tako su mi dosadni..." Jasmin Stavros
Uporabniški avatar
alesjo
Admiral
Prispevkov: 4877
Pridružen: Ne Nov 04, 2012 12:16
Kraj: kras

OdgovorNapisal/-a alesjo » Pe Avg 12, 2016 20:55

Jaz pa danes prenocim blizu sv. andrije pred rovinjem jutri pa do poreca :)
Uporabniški avatar
Roberth1
Admiral
Prispevkov: 2053
Pridružen: Po Avg 15, 2011 20:32
Kraj: Kranj - Vraniči - Červar

OdgovorNapisal/-a Roberth1 » Pe Avg 12, 2016 21:04

Če bo kdo od sobote do ponedeljka v Portiču ali Debeljaku bo kakšna kapljica viška.
https://vodovod-rh.si/
Uporabniški avatar
kr en
Admiral
Prispevkov: 6703
Pridružen: So Nov 22, 2008 21:20
Kraj: From sea to sky
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a kr en » Pe Avg 12, 2016 21:13

alesjo napisal/-a:Jaz pa danes prenocim blizu sv. andrije pred rovinjem jutri pa do poreca :)


Alesjo, pol pa pridi na kakšnega.
"..Jer ovi ljudi normalni, tako su mi dosadni..." Jasmin Stavros
janadino
Admiral
Prispevkov: 3977
Pridružen: Če Okt 11, 2007 14:57

OdgovorNapisal/-a janadino » So Avg 13, 2016 16:53

kr en napisal/-a:Janadino! Zakaj pa imaš takšno barko, da moraš non-stop tankati?
8)


Če ti nebi smučal na ruti bi imel ravno zadosti.
Drugače pa, si nebi mislil da bom kdaj to izjavil, ampak glede na vreme zadnjih 10 dni bom si moral OČITNO jadrnico omisliti. :roll:

Zastavic polno, samo morjeplovskih ne.
Guma je guma, zaenkrat.
Uporabniški avatar
alesjo
Admiral
Prispevkov: 4877
Pridružen: Ne Nov 04, 2012 12:16
Kraj: kras

OdgovorNapisal/-a alesjo » So Avg 13, 2016 22:07

:D 8) mi smo se pa s polancom srecali v uvali sv. martin pri porecu. Skuhali eno vrhunsko morsko corbo se dobro napokali in zdaj srkamo wince in bla bla.
Uporabniški avatar
Roberth1
Admiral
Prispevkov: 2053
Pridružen: Po Avg 15, 2011 20:32
Kraj: Kranj - Vraniči - Červar

OdgovorNapisal/-a Roberth1 » Ne Avg 14, 2016 08:07

alesjo napisal/-a::D 8) mi smo se pa s polancom srecali v uvali sv. martin pri porecu. Skuhali eno vrhunsko morsko corbo se dobro napokali in zdaj srkamo wince in bla bla.


V mojem domačem zalivu, mene pa ni.
https://vodovod-rh.si/
Uporabniški avatar
alesjo
Admiral
Prispevkov: 4877
Pridružen: Ne Nov 04, 2012 12:16
Kraj: kras

OdgovorNapisal/-a alesjo » Ne Avg 14, 2016 17:31

:D pravkar ostro v veter mimo novigrada smer savudrija in potem proti piranu kar solidno gre 4.5 vozlov 8)
janadino
Admiral
Prispevkov: 3977
Pridružen: Če Okt 11, 2007 14:57

OdgovorNapisal/-a janadino » Ne Avg 14, 2016 19:59

končno zastavica in to prava, hladna. :lol:
Guma je guma, zaenkrat.

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov