smo na dopustu
Moderatorji: moderator2, Marchi, moderator, kr en
Janadino! Zakaj pa imaš takšno barko, da moraš non-stop tankati?
Poglej dve temi višje, kjer je debata o porabi! Tam jih je vedno nekaj, katerim barka ne "žre"j nič.
Samo čakam, da se bo najdu model, kateremu bo motor bencin nazaj v tank pumpal.
Aja! Drugače pa od sobote do ponedeljka ob Istri. Maybe do Barbarige potegnemo, če se ne bo sidro v Uliki preveč zakopalo. Jaz mam vin, Tex bo pa že kislo vodo zrihtu, tko da ste dobrodošli na špricer.
Poglej dve temi višje, kjer je debata o porabi! Tam jih je vedno nekaj, katerim barka ne "žre"j nič.
Samo čakam, da se bo najdu model, kateremu bo motor bencin nazaj v tank pumpal.
Aja! Drugače pa od sobote do ponedeljka ob Istri. Maybe do Barbarige potegnemo, če se ne bo sidro v Uliki preveč zakopalo. Jaz mam vin, Tex bo pa že kislo vodo zrihtu, tko da ste dobrodošli na špricer.
"..Jer ovi ljudi normalni, tako su mi dosadni..." Jasmin Stavros
kr en napisal/-a:Janadino! Zakaj pa imaš takšno barko, da moraš non-stop tankati?
Če ti nebi smučal na ruti bi imel ravno zadosti.
Drugače pa, si nebi mislil da bom kdaj to izjavil, ampak glede na vreme zadnjih 10 dni bom si moral OČITNO jadrnico omisliti.
Zastavic polno, samo morjeplovskih ne.
Guma je guma, zaenkrat.
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov
