Družba za na dopust

Dodajte kraje in zanimivosti, ki jih je vredno obiskati. Opišite vaše "rute", sidrišča in restavracije...

Moderatorji: moderator2, Marchi, moderator, kr en

Uporabniški avatar
BOJA
Admiral
Prispevkov: 710
Pridružen: Če Maj 06, 2010 14:52
Kraj: Trzin

OdgovorNapisal/-a BOJA » Pe Jul 30, 2010 10:16

Mike napisal/-a:Payer1, saj veš kako tut pravjo. Vsaka je dobra dokler ni tvoja.

Pa tut: Kako narediš iz kokoši zmaja? Poročiš jo.


Ja, ko je pa enkrat toja, je pa La Toya - je reku Serpentinšek :lol:
Pa še dodal: "z babo na zabavo je tako, kot za en teden na morje, pa je non stop dež. Sej si tam, sam nič ne moreš" :lol: :lol: :lol:

Bojim se, da bom imel ravno en tak teden pred seboj od danes naprej - glede dežja mislim, da ne bo nesporazuma :twisted:
Green to green or red to red, safely go ahead!
Uporabniški avatar
kocka
Admiral
Prispevkov: 4832
Pridružen: Sr Okt 10, 2007 20:03
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a kocka » Pe Jul 30, 2010 10:55

Eden od članov je napisal da se bejbe rajši sončijo in kažejo kot vozijo tako da sem pri Sv. Katarini štiri euro palete vkup zvezal pa not zabrisal, zdej pa čakam da se pridejo sončit. :? Če bo se kak naš član mimo vozil lahko pride zraven samo če bom sam, če bodo še ženske gor pejte kr mimo . :lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
ljubo
Admiral
Prispevkov: 1210
Pridružen: To Mar 09, 2010 07:36
Kraj: NOVA GORICA

OdgovorNapisal/-a ljubo » Pe Avg 06, 2010 13:07

No no ni lih tako. Kot povsod izjeme potrjujejo pravilo. Moja je kr dobra mornarka. Pa se vedno dobi še kaka ki rada prisede na barko pa kaki štrik potegne in s pivom postreže. Letos sn si umislu kr avtopilotko pa ni blo nič slabo. Bruhala ni sitnarila ni pa je blo čisto kaku že rečeju fensi. heheheh
Edino eno napako je mela z barke ni hotla več it.

Je pa res nikoli ne veš na kaj naletiš.
pomisli in zgodilo se bo
Uporabniški avatar
pajer1
Admiral
Prispevkov: 5982
Pridružen: Ne Dec 16, 2007 17:39
Kraj: Ljubljana, Marina Umag

OdgovorNapisal/-a pajer1 » Pe Avg 06, 2010 19:09

.


ljubo napisal/-a:pa kaki štrik potegne in s pivom postreže. Letos sn si umislu kr avtopilotko pa ni blo nič slabo.

Je pa res nikoli ne veš na kaj naletiš.


Kje se dobi take mornarke?

Prosim za hiter odgovor!

LP

.
pajer 1

Kdor misli, da ne zna molit, naj gre na morje!
Uporabniški avatar
ljubo
Admiral
Prispevkov: 1210
Pridružen: To Mar 09, 2010 07:36
Kraj: NOVA GORICA

OdgovorNapisal/-a ljubo » Pe Avg 06, 2010 20:01

Po Ljubljani se sprehajajo pa tango plešejo. hehehehehe
pomisli in zgodilo se bo
Matejc
Admiral
Prispevkov: 2593
Pridružen: To Maj 19, 2009 22:01
Kraj: SLO - HR, skratka EU

OdgovorNapisal/-a Matejc » So Avg 07, 2010 08:42

Pajer1
si pa tko potegne pocahnu.... :lol: :lol:
Sm jo prpelu da bo kuhala kt mami, pa je pila kt ati...
Uporabniški avatar
ljubo
Admiral
Prispevkov: 1210
Pridružen: To Mar 09, 2010 07:36
Kraj: NOVA GORICA

OdgovorNapisal/-a ljubo » So Avg 07, 2010 09:55

Sicer tu ni prostor za vice je pa podobna zadeva dobro opisana v vicu kako vsak gleda z različnimi očmi na isti dogodek.
hehehehehe

V službi se pri kofetu menita kolegici:
"Kakšen sex pa si imela včeraj?"
>Katastrofa... Mož je prišel iz službe, v 3 minutah je pojedel kosilo, po kosilu 4 minute sexa in potem je po 2 minutah zaspal. Pa pri tebi?
"Pri meni fantazija. Mož je prišel domov, me je peljal na prekrasno romantično večerjo, po večerji sva se počasi eno uro sprehodila do doma, doma spet sveče in ena ura extra predigre, potlej pa ena ura fantastičnega sexa, na koncu pa sva se še eno uro pogovarjala. Z eno besedo - bajka.
Ob istem času se pogovarjate dva kolega:
-Kakšen sex pa si imel včeraj?
>Super! Pridem domov, kosilo na mizi, pojedel sem, izseksal sem se in potem blaženo zaspal. Kaj pa pri tebi?
"Pri meni katastrofa. Pridem domov, pa ni elektrike, ker sem pozabil plačati račun. Kaj se mogel. Ženo sem moral peljati ven na večerjo. Neka brezvezna hrana je bila tako svinjsko draga, da še za taksi nisem imel denarja, pa sva morala domov peš. Prideva domov, doma - jasno - ni elektrike, pa sem moral prižgat tiste preklete sveče. Bil sem tolk besen, da se mi eno uro ni dvignil, potem mi od živčnosti eno uro ni prišlo, vse skupaj pa me je tolk razpizdilo, da še eno uro nisem mogel zaspati.
pomisli in zgodilo se bo
Uporabniški avatar
Marcel_Mastnak
Admiral
Prispevkov: 4061
Pridružen: So Jul 31, 2010 22:06
Kraj: Celje

OdgovorNapisal/-a Marcel_Mastnak » So Avg 07, 2010 13:22

dobra je tale!
Uporabniški avatar
ljubo
Admiral
Prispevkov: 1210
Pridružen: To Mar 09, 2010 07:36
Kraj: NOVA GORICA

OdgovorNapisal/-a ljubo » So Avg 07, 2010 14:52

Sam ženi ne povej tega k pole bo zmeraj v dvomih
heheheh
pomisli in zgodilo se bo

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 11 gostov